Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт автоматичної коробки передач Lexus RX300

Автомобіль цього японського бренду характеризується чудовою якістю. За наявності своєчасного ТО, дбайливого відношення будь-яка модель служить довго. Але ходять безпідставні чутки, що на автомобілі ненадійна коробка передач, а ремонт АКПП Lexus - звичне явище. Це брехня: при правильному догляді вузол здатний бездоганно працювати, допустимий пробіг – 300 000 кілометрів!

Можливі проблеми АКПП Lexus RX300 (класична модель U140 E/F)

АКПП U140 E/F – це типовий чотириступінчастий пристрій автомат. Його можна зустріти на багатьох марках "Тойота". АКПП бездоганно працює, пробіг технічного засобу може значно перевищувати позначки 300 000 км. Але господарям "Lexus RX300" цей автомат іноді підносить "сюрпризи". Проблема криється в робочому обсязі ДВС, його велику масу. Планетарні шестерні знижених швидкостей часто не здатні витримувати сильних перевантажень. Робота «на межі можливостей» завжди згубно діє, і тоді ремонт АКПП Лексус RX300 просто неминучий!

Негативним фактором є їзда у швидкому спортивному стилі. Багато неприємностей завдає буксування. Негативних прикладів з експлуатацією U 140 E/F є безліч. За звичайної, акуратної манери водіння такого не відбувається. Не знають проблем власники, які систематично змінюють масло та фільтри. Цей механізм дуже чутливий до відпрацьованого мастила. Дбайливим господарям агрегат U140 E/F служить вірою та правдою!

Основні причини проведення ремонту

Будь-яка техніка працює за законами природи, ніхто не скасовував фізичне зношування та фактори, які пов'язані з умовами експлуатації. Ця модель має особливості, які прискорять вихід вузла з ладу. Ремонт АКПП Lexus RX300 неминуча, якщо з'явилися явні ознаки несправностей: сторонні звуки, стукіт, повна відмова ТС. Основні причини:

Буксування

Модель RX300 - не є позашляховиком, це звичайний паркетник. Не варто часто кататися бездоріжжям і буксувати! Якщо потрапили до ями, то краще відразу шукайте трос. Насильство над трансмісією закінчується плачевно. Будь-які спроби вибратися в «розгойдування» закінчуються погано. Це смертний вирок для передач!

Використання неоригінальної трансмісійної олії

В АКПП "RX300" прийнято заливати тільки "Type T-IV". Цей вид є єдино прийнятним. Не вірте "спецям", які запевняють, що це типовий "Дексрон". Просто його пакують в іншу тару та продають дорожче. «Рідне» мастило включає деякі специфічні фрикційні присадки. Вони призначені та створювалися саме для цієї трансмісії. Жодні аналоги не підходять!

Використовуйте лише олію «Toyota Type T-IV». Цю тему багаторазово порушували на численних форумах. Висновки фахівців однозначні: після помилкової заміни коробка служить понад 5000 км пробігу! На деяких сервісах Вам пропонуватимуть продукт «Castrol Transmatic Z». Але й цей варіант не підходить! Використовуйте лише фірмову, «рідну» версію. Навіть у дуже престижних СТО Вам можуть нав'язувати аналог. Ніколи не піддавайтеся!

Несвоєчасна, помилкова заміна фільтра

Не варто промивати старий фільтр у вигляді залізної сіточки! Використовуйте лише новий, паперовий варіант!

Тривале пересування на великій швидкості при сильному забрудненні радіаторів, що охолоджують

Радіатора два: "головний" і той, що під крилом. Через значне перегрівання знижується термін придатності!

Відмотаний пробіг

Явище має місце при покупці авто з рук. Багато власників RX300, які живуть на пострадянському просторі, прагнуть обдурити покупця. Перелік хитрощів вражає. Одні стверджую, що берегли машину для дочки чи сина, інші посилаються на те, що це шосте авто у родині.

Треба дивитися на речі тверезо: гідний автомобіль не намотує менше 20 000 км на рік. Якщо помножити показник на вік техніки, це буде реальний результат. Набагато частіше пробіг набагато більший!

Колишні господарі, напевно, їздили на рибалку, буксували в брудних ямах, економили на якісному маслі. Завжди будьте готові до ревізії цього вузла трансмісії!

Як обійтися без ремонту АКПП автомобіля "Лексус"?

Новому власнику потрібно зробити низку вкладень та дій. Обов'язково встановіть масляний радіатор. Це покращить якість роботи мастилової сировини, знизить навантаження на планетарні шестерні.

Своєчасно змінюйте фільтр, заливайте лише «рідну» олію. Збіднене мастило неодмінно призведе до пробуксовування фрикційної передачі. Робоча поверхня швидко згорить. Підвищена температура веде до деформації гідроплити, а це обов'язково спричинить зависання плунжерів гідровідділу КП. Незабаром вона вимагатиме капітального відновлення!

Комплексне обслуговування АКПП «Lexus» у СТО PLATINUM SERVICE

Будь-яка коробка передач – це складний, відповідальний вузол. Машина "Lexus" - не виняток. Будь-які помилки при виконанні ремонту АКПП можуть призвести до плачевних наслідків, збитків, повного виходу механізму з робочого стану.

Не довіряйте самозванцям: справа потребує досвіду, грамотного підходу до роботи. Без відповідних умов, професіоналізму, уважності нічого не вийде. Для досягнення якісного результату треба використовувати спеціальні інструменти, пристрої.

Вся робота з діагностики та відновлення вузла проводиться у кілька етапів. Це дозволить виконати завдання без помилок з урахуванням усіх нюансів. Ремонт автоматичної коробки передач Лексус починається з її повної перевірки. Це є обов'язковою та невід'ємною умовою справи. Механіки мають виконати такі операції:

  • зчитування помилок з бортового комп'ютера та їх повноцінне розшифрування;
  • аналіз поведінки усієї трансмісії у робочому режимі: для цього необхідний тест-драйв із застосуванням сканера;
  • візуальний огляд всіх деталей на наявність дефектів від ударів: неприпустима присутність вм'ятин, дірок;
  • контроль якості та кількості олії: якщо є сміття та осад, то виконується заміна.

Якщо поломку не вдається виявити, проводять дефектовку АКПП. Ця процедура передбачає повне розбирання механізму деякі деталі. Скрупульозний огляд дозволить виявити причину. Все виконується за власника транспорту або у присутності його довіреної особи.

Після діагностики та виявлення дефектів прийнято визначитися з характером ремонту АКПП. Заздалегідь обумовлюється вартість, терміни та інші нюанси. Якщо справа вимагатиме заміни деталей, то всі необхідні запчастини продаються в нашому сервісі. Ми не використовуємо підробок та дешевих аналогів. Адекватна ціна та якість гарантуються! Ремонт АКПП Лексус завжди проводять з обов'язковою зміною масла і витратних матеріалів (фільтрів, прокладок, сальників).

Звернення до компанії «Platinum service» - це доступна якісна допомога та гарантія професійного обслуговування. Наші майстри регулярно виконують цю роботу, ідеально знають пристрій, удосконалюють свою майстерність. Для повноцінного ремонту є всі пристрої та гаджети. Ви отримаєте гідний результат!

 Записатися в автосервіс