Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна антифризу

Охолодна рідина забезпечує створення оптимального режиму роботи двигуна. Цей холодоагент містить етиленгліколь, що дозволяє йому не замерзати за низьких температур. Заміна антифризу проводиться регулярно, причому для виконання такого обслуговування відвідування СТО «Platinum service» буде кращим рішенням. Наші фахівці повністю оновлять рідину, що охолоджує, і підготують машину до безпечної їзди. У цьому випадку система охолодження двигуна працюватиме коректно, що виключить перегрів та вихід з ладу двигуна.

Навіщо міняти антифриз?

Сьогодні як охолоджувальна рідина використовуються спеціальні розчини. Заміна антифризу у Дніпрі у нашому центрі обійдеться недорого, а таке обслуговування не займе багато часу. Хоча дистильована вода і є непоганим охолоджувачом, її використання може дати негативні результати. Застосування антифризу набагато зручніше. Він не замерзає за низьких температур, а при його контакті з металом розвиток корозійних процесів виключено. Такі властивості роблять його ідеальним для системи охолодження ДВС.

Невисока ціна на заміну антифризу обґрунтована відсутністю складнощів при виконанні технологічних операцій. Але, як правило, потрібно промивання всієї системи, що важко зробити в умовах гаража. Згодом рідина, що охолоджує, втрачає свої властивості. Її склад каламутніє, збільшується піноутворення, а тепловідвідні характеристики значно знижуються. Тому рекомендується заміна антифризу з промиванням, що дозволить відновити нормальне охолодження двигуна.

Періодичність заміни

Використання рідини, що охолоджує, дозволяє не турбуватися про ефективне охолодження двигуна. Ціна роботи заміни антифризу у нашому СТО доступна для будь-якого водія і не потребує великих витрат. Після виконання такого обслуговування виключено перегрівання ДВЗ, а його робота буде стабільною навіть у сильний мороз. Сьогодні вже практично не застосовується тосол, який витісняють охолоджувачі з покращеними характеристиками. Для таких цілей зазвичай використовується антифриз, заміна якого рекомендована через 40-60 тис. км. пробігу або раз на два роки.

Ціна на заміну рідини, що охолоджує, не порівнянна з вартістю ремонту системи охолодження. Її поломка може вимагати виконання слюсарних робіт або заміни деталей. Тому і не рекомендується доливати рідину, що охолоджує. В цьому випадку новий антифриз, змішуючись із вже відпрацьованим розчином, втрачає свої властивості. Крім того, не всі види рідин, що охолоджують, сумісні між собою, що повністю виключає можливість їх змішування. Майстри «Platinum service» знають, як правильно підібрати антифриз і професійно виконають заміну рідини для охолодження двигуна.

 Записатися в автосервіс 

Заправка антифризу для всіх марок авто

При виборі рідини, що охолоджує, варто звернути увагу на рекомендації виробника. Сьогодні на ринку представлені як органічні (G11), так і неорганічні (G12) антифризи. Рідини з маркуванням G12+ вважаються універсальними та підходять майже для всіх марок авто, а клас G13 виготовлений відповідно до підвищених вимог до екологічної безпеки. Заміна охолоджуючої рідини в «Platinum service» буде вигідна з наступних причин:

  • відповідність антифризу обраної моделі автомобіля;
  • перевірка залишку та необхідності заміни охолоджувача;
  • промивання та очищення системи охолодження від засорів;
  • відсутність перегрівів у роботі двигуна.

Заміна охолоджуючої рідини у Дніпрі якісно та недорого проводиться на СТО «Platinum service». При необхідності наші майстри також виконають заміну масла та фільтра або проведуть повне техобслуговування авто. Наш сервіс допоможе привести машину у відмінний технічний стан, що зробить керування більш безпечним та комфортним.