Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Установка спойлера на авто

Спойлер - це аеродинамічний елемент кузова автомобіля, що перенаправляє повітряні потоки. Він здатний зменшувати аеродинамічний опір, збільшувати притискну силу і навіть боротися із забрудненням кузова під час руху.

На СТО «Platinum service» виробляються установки спойлера на автомобілі будь-якого типу. Якщо Ви бажаєте виділити своє авто з потоку, а також змінити його аеродинаміку - можете сміливо звертатися. Ми швидко та якісно проведемо монтаж необхідного елемента.

 Записатися в автосервіс 

Як працюють спойлери?

Уявіть собі рух автомобіля на швидкості (припустимій на автомагістралі) – він пробиває та розсуває повітря перед собою, залишаючи позаду смугу зниженого тиску за собою. Ця область засмоктує, як потужний пилосос, весь бруд з дороги. Вона навіть піднімає задню частину авто (особливо якщо у вас седан, і така область створюється не за кормою, а відразу за заднім склом). Це розвантажує задню вісь та погіршує керованість. Ми не говоримо про те, що цей ефект критично сильний, але він справді існує.

Приклад: при розробці першого покоління спортивного автомобіля Audi TT був допущений прорахунок в аеродинаміці (точніше, аеродинаміка була принесена в жертву дизайну), що спричинило ряд серйозних аварій, що трапилися при швидкостях близько 160 км/год. В результаті виробнику терміново довелося почати встановити спойлер на ТТ-шку, що стирчить із корми майже вертикальною сходинкою. Він почав створювати перед собою зону високого тиску та збільшувати притискну силу задньої осі. Більше аварій не було і скарг на погану курсову стійкість не надходило.

Як бачите, якщо спойлер розроблявся та встановлювався професіоналами – він реально працює. Це не просто елемент дизайну, як вважають деякі.

Установка спойлерів на СТО PLATINUM SERVICE

Кваліфікація наших співробітників, а також сучасне обладнання та інструменти дозволяють встановлювати на автомобілі аеродинамічний обвіс будь-якого ступеня складності. Так, у нас немає своєї аеродинамічної труби та лабораторії, але розробкою спойлерів нехай займаються їхні виробники. Ви можете знайти та замовити цей елемент для вашого авто на будь-якому сторонньому ресурсі, а фахівці нашої станції зроблять акуратний демонтаж старого обважування та швидку установку спойлера на авто. Від нас Ви поїдете на автомобілі з покращеною аеродинамікою. Але давайте трохи розповімо про самих спойлерів.

Які бувають спойлери?

Спойлери відрізняються за місцем установки, матеріалом виготовлення та функцій.

Класифікація за функціями:

  • брудозахисні - направляють повітряний потік з даху автомобіля вниз, де він блокує зону низького тиску, не даючи бруду летіти на корму;
  • що збільшують притискну силу – утворюють «сходинки», на які тисне потік повітря, і автомобіль притискає до асфальту;
  • аеродинамічні спідниці – створюють зону зниженого тиску під автомобілем, що, як пилосос, присмоктує його до поверхні під час руху на високих швидкостях.

За матеріалом виготовлення:

  • полімери (склопластик, ABS-пластик, кремнійорганічні силікони);
  • карбон - легкий, міцний, красивий і дуже недешевий у виробництві;
  • метал – зазвичай використовуються суміщені конструкції зі сталі та алюмінію.

За місцем встановлення:

  • на кришці багажника або даху (на універсалах та хетчбеках) – як казали, збільшує притискну силу (до 15%) та опір (до 5%);
  • на передньому бампері - збільшує опір через збільшення перерізу авто, але також створює притискну силу (в районі передньої осі) і ефект ковзання (повітря не чіпляється за елементи, що виступають на нижній частині авто).

Монтаж елементів аеродинамічного обважування в PLATINUM SERVICE

Сама установка проводиться наступним чином: ми знімаємо елементи внутрішньої обшивки, проводимо розмітку, та висвердлюємо симетричні щодо осі авто отвори під кріплення. Далі ці отвори покриваються антикорозійним складом і встановлюється сам спойлер. Технологія не складна, але важливо дотриматися ідеальної симетричності при установці, а також розібрати / зібрати елементи внутрішньої обшивки за місцем встановлення.

У стандартних варіантах установки майстри нашого сервісу справляються з цим настільки швидко, що Ви можете залишити їм свій автомобіль, випити каву, і отримати авто назад, із встановленими елементами аеродинамічного обважування. При цьому на встановлення спойлера ціна Вас приємно здивує – ми проводимо демократичну цінову політику та намагаємось забезпечувати ціни нижчі, ніж у конкурентів.

Приїжджайте на СТО «Platinum service» - це Ви зможете не тільки тюнінгувати авто, а й провести його технічне обслуговування, а також ремонт будь-якого ступеня складності. Ми працюємо як з автомобілями класу бізнес- та преміум, так і з бюджетними авто класу економ, відповідально, докладно та серйозно ставлячись до побажань кожного клієнта!

 Записатися в автосервіс