Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт ходової та трансмісії

Ми не будемо говорити, наскільки важливим є своєчасний ремонт ходової та ремонт трансмісії автомобіля, Ви і самі це чудово знаєте. Ви знаєте і те, що якщо затягнути і відкласти його проведення, то невеликі проблеми розростуться і виростуть у капітальний ремонт, що може призвести до заміни великої кількості деталей, втрати часу і грошей. Яка вартість ремонту ходової? Які проблеми найчастіше виникають у ходовій та трансмісії? Чому для їх усунення краще звернутися саме до нас? Ми все зараз пояснимо.

Які проблеми виникають у трансмісії?

Багато залежить від марки автомобіля та його року випуску. Основний елемент трансмісії - коробка передач. Саме вона найчастіше подає сюрпризи. Діагностика та ремонт трансмісії потрібно автомобілю, як тільки:

  • починають виникати проблеми із перемиканням передач;
  • коробка при перемиканні видає сторонні звуки;
  • автоматичні коробки і «роботи» довго зависають на одній передачі, смикаються при старті, так перегріваються.
  • Найбільш частою проблемою трансмісії є механічне зношування зубів однієї з шестерні. Особисто виправити подібну проблему можна, тільки якщо Ви маєте всі необхідні знання та інструменти, а ще кілька помічників. Але краще не ризикувати, і одразу відвезти автомобіль у сервіс.
  • Крім цього може виходити з ладу куліса важеля КПП, підтікати трансмісійна рідина (через порушення герметичності прокладок), можуть виходити з ладу керуючі блоки та їх шлейфи, виникати проблеми з гідроблоком та гідротрансформатором у АКПП.
  • Ремонт трансмісії сучасного автомобіля слід проводити в умовах якісного автосервісу, так як дуже велика його насиченість контролюючими системами, датчиками самодіагностики та іншою складною електронікою. Самостійне втручання у цей механізм без спеціалізованих знань може призвести до ще більших проблем, аніж ті, які автовласник вирішив усунути спочатку.

Проблеми ходової частини

Ходова частина першої бере на себе всі дорожні нерівності, тому проблем у неї вистачає. Неважливо, чи дорогий це авто, чи бюджетний – рано чи пізно ремонт ходового автомобіля абсолютно неминучий.

Ходова частина складається з важелів підвісок, що кріпляться на гумових сайлент-блоках та сферичних шарнірах. Коливання приймають він амортизатори. Стабілізатори поперечної стійкості нівелюють крени у поворотах, а пружини підвіски утримують кузов у ​​потрібному положенні. Ремонт ходової частини зазвичай починається з торсіону стабілізатора поперечної стійкості тому що ця деталь з іншими елементами через рухомі та легкі стійки та гумові втулки. Наступна частина, що вимагає уваги - це сайлент-блоки. Як правило, жоден ремонт ходового автомобіля не обходиться без їхньої заміни.

Ходова частина автомобіля має одну особливість – кожен елемент у ній пов'язаний із низкою інших деталей. Як тільки цей елемент перестає виконувати свою роботу як слід, деталі починають нести навантаження, значно вищі за розраховані.

Перші сигнали, що сповіщають про проблеми ходової:

  • неприємні звуки під час переїзду нерівностей;
  • втрата курсової стійкості при їзді прямою;
  • необхідність постійно "ловити" автомобіль.

Як тільки виникають такі симптоми, слід відразу звертатися до сервісного центру та проходити ремонт ходової частини автомобіля. Інакше навіть невелика поломка може перерости у великий біль голови.

Переваги сервісно-ремонтного центру PLATINUM SERVICE

Ми використовуємо індивідуальний підхід до клієнта та можемо виконати будь-який ремонт ходової в Дніпрі, як і будь-який ремонт трансмісії. У нашому сервісі використовується сучасне обладнання та програмне забезпечення, що дозволяє правильно діагностувати та швидко виправити несправності у автомобілів будь-яких марок, років випуску та технічного стану.

Наші майстри однаково відповідально ставляться до всіх робіт, чи це? заміна гальмівних колодок, чи відновлення інжектора. Наш колектив складається з відданих своїй справі професіоналів, які мають не лише підтверджену кваліфікацію, а й величезний досвід: «Ми не вважаємо ремонт автомобілів своєю роботою. Це наш спосіб життя», – кажуть у нас. Ціна на ремонт ходової, як і на ремонт трансмісії в автосервісі, встановлена ​​на такому рівні, що кожен, хто приїжджає в PLATINUM SERVICE один раз, стає постійним клієнтом.