Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Діагностика двигуна

Діагностику двигуна автомобіля слід проводити не менше ніж раз на рік, а також при появі напису або піктограми «CHECK ENGINE» на панелі приладів. СТО «Platinum service» проводить комплексну методику діагностики, яка дозволяє виявити будь-які неполадки роботи двигуна внутрішнього згоряння.

Що можна виявити сучасними методами діагностики ДВЗ?

У сучасних автомобілях роботою багатьох систем управляє електронний блок керування, з ним пов'язана й електронна система керування двигуном. Підключившись до цих блоків за допомогою професійного сканера оператор може проконтролювати роботу самого ЕБУ, паливну систему, функціонування газорозподільного механізму, електронного запалення, систему рециркуляції вихлопних газів (EGR).

Комп'ютерна діагностика двигуна дозволяє швидко виявити проблеми у роботі двигуна, а також скоригувати параметри його роботи. Якщо помилка викликана збоєм у роботі блоку управління, її можна швидко виправити і встановити більш сучасні версії прошивки. Великим плюсом використання такого методу діагностики несправностей двигуна є те, що неполадки виявляються на ранній стадії, до того як вони призводять до серйозних поломок з подальшим дорогим ремонтом. Однак фахівці «Platinum service» часто використовують й інші методики, бо лише повна діагностика двигуна може дати гарантію якості нашої роботи.

Одна з найпримітивніших методик - це діагностика двигуна по маслозаливній горловині. Досвідчені майстри можуть по цій маленькій деталі визначити некоректну роботу системи виведення картерних газів, зайву збагаченість паливно-повітряної суміші або проблеми в роботі бензонасоса. Само собою, такий метод, так само як і діагностика двигуна зі свічок запалювання, відноситься до попереднього огляду, а для повноцінної діагностики систем двигуна необхідно використовувати такі інструменти як:

  • стробоскоп для коригування кутів випередження запалення;
  • компресометр визначає компресію у кожному циліндрі;
  • мультиметр та спеціальний стенд для діагностики форсунок двигуна;
  • спеціалізовані мікрометри для перевірки зазорів клапанів.

Перед застосуванням складних методик діагностики, спеціаліст спочатку виключає очевидні варіанти виникнення неполадок, такі як витік технічних рідин, тріщини у вакуумних шлангах, корозію контактів, засмічення фільтрів та повітроводів. Весь комплекс заходів є покроковим оглядом за запропонованою схемою. Ціни на діагностику двигуна залежать від того, як складно виявити поломку. Деякі проблеми виникають лише періодично, і пошук таких проблем навіть за допомогою найкращих сканерів з останніми версіями програмного забезпечення можуть займати кілька годин. Але наші фахівці обов'язково виявлять причину проблеми та усунуть її.

Переваги СТО PLATINUM SERVICE

Діагностика двигуна в Дніпрі (Дніпропетровську) пропонується багатьма організаціями, але якщо Ви зацікавлені як, то звернення до нашого техцентру стане правильним рішенням. СТО має необхідне діагностичне обладнання та стенди для перевірок, а також інструментарій для проведення ремонтних робіт. Якщо Вашому автомобілю потрібен ремонт коробки перемикання передач, перевірка розвалу-сходження, або заміна зчеплення, то наші співробітники завжди чекають на Вас.

Ми розташовані за 10 хвилин їзди від центру міста Дніпро, і можемо провести як діагностику бензинового двигуна, так і діагностику дизельних двигунів. Наші клієнти отримують не лише високий рівень сервісу, але й індивідуальний підхід до ремонту та обслуговування свого автомобіля та гнучку систему знижок.

 Записатися в автосервіс