Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна моторної олії

Від наявності та якості моторної олії залежить стабільність роботи двигуна. Воно збільшує термін служби силової установки і допускає її передчасного зносу. Для добре налагодженої роботи двигуна своєчасна заміна масла в двигуні має велику важливість. Своєчасне обслуговування забезпечить надійну експлуатацію ДВЗ та мінімізує ризик виникнення несправностей. Заміна моторного масла в СТО Golden Lion стане запорукою надійної роботи двигуна за будь-якого режиму експлуатації. Ми підберемо найбільш підходяще масло для автомобіля і виконаємо його заміну в найкоротші терміни.

 Записатися в автосервіс 

Навіщо необхідно виконувати заміну олії?

Двигун складається з безлічі передавальних механізмів, робота яких буде неможлива без спеціальної мастила. Моторне масло створює найтоншу плівку, яка обволікає деталі і не допускає їх стирання та перегріву. Без створення таких умов двигун нагріватиметься і швидко вийде з ладу. У процесі експлуатації масло темніє і стає густішим, що викликає необхідність його заміни. На такому обслуговуванні не варто економити, інакше згодом вимагатиме ремонту весь двигун.

Сьогодні заміна моторного масла у двигуні стала стандартною процедурою для автомобілів усіх марок. Вона дозволить виключити сильне тертя частин, що рухаються, і нагрівання двигуна. Від якості залитого в двигун масла залежать такі параметри:

  • знос основних вузлів та деталей мотора;
  • сила тертя та нагрівання робочих поверхонь;
  • стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння

Періодичність заміни олії в моторі

Рекомендації щодо обслуговування більшою мірою стосуються нових авто. Для машин із пробігом періодичність ТО буде частіше. Зазвичай виробники вказують, що заміна моторної олії автомобіля проводиться кожні 10-15 тис. км. Для транспортних засобів, що не пройшли обкатку, термін скорочується до 5-7 тис. км пробігу. Такі параметри залежать і від типу масла, що використовується. Найбільш тривалий період експлуатації витримує синтетика, а мінеральні олії доведеться міняти частіше, ніж звичайно.

СТО «Platinum service» пропонує невисоку ціну на заміну моторного масла, відмінну якість робіт і швидкі терміни виконання. Наші автомеханіки виконають зміну технічних рідин автомобіля, а при проблемах з керованістю зроблять діагностику трансмісії або виконають її ремонт. Заливання нового масла в двигун буде вигідно з наступних причин:

  • стабільна робота двигуна та відсутність зайвого шуму;
  • зниження тертя на деталях, що рухаються;
  • покращення відведення тепла з двигуна;
  • відсутність зусиль у роботі ДВЗ.

Заміна олії в умовах СТО

Обслуговування двигуна не рекомендується виконувати за умов гаража. Така підготовка машини не виключає помилок, які здатні зробити керування небезпечним. Варто лише дізнатися, скільки коштує заміна моторної олії в «Platinum service», і бажання звернеться до сумнівних механіків остаточно. В умовах нашої автомайстерні можна виконати будь-яке ТО, провести ремонт КПП або встановити додаткове обладнання.

Ціни на заміну моторного масла у двигуні залежать від використаної методики. Зазвичай такі дії виконуються за традиційною схемою через зливну пробку. Для прискорення процесу заміни робочої рідини використовується експрес-методика. У цьому випадку заміна виконується вакуумним способом, який не вимагає розбирання та зняття зайвих деталей.

 Записатися в автосервіс 

Заміна масляного фільтра

При обслуговуванні двигуна обов'язкової заміни підлягає масляний фільтр. Ця операція входить у вартість заміни олії, що буде вигідно будь-якому водієві. При виявленні сторонніх неполадок також проводяться слюсарні роботи і виконується діагностика проблемних вузлів. Звертайтеся до «Platinum service»! Якісно підготуйте автомобіль до дороги та продовжіть його експлуатаційний ресурс!