Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт гальмівної системи

Своєчасний ремонт гальмівної системи автомобіля – одна із гарантій безаварійного водіння. У «Platinum service» цю процедуру проводять строго відповідно до приписів автовиробників, тому всі компоненти гальмівної системи повертаються в той стан, який властивий автомобілю, що зійшов з конвеєра. З яких процедур складається ТО та ремонт гальмівної системи в нашому сервісі, і чому саме «Platinum service» проводить найякісніший ремонт гальмівної системи в Дніпрі, ми зараз розповімо.

Які процедури входять у ремонт та ТО?

Сама процедура складається з низки технологічних операцій, і на ремонт гальмівної системи вартість залежить від їхньої кількості та складності. Визначенням, які операції необхідні, займається кваліфікований персонал, оснащений сучасним комп'ютеризованим діагностичним устаткуванням.

Прокачування гальм

Часто проводиться автовласниками самостійно, особливо якщо це власники не нових автомобілів бюджетного цінового сегменту. У сучасних авто цю процедуру краще довірити професіоналам, а якщо Ваш автомобіль оснащений системами ESP або SBC, без спеціального обладнання для прокачування контурів, ремонт системи гальм точно не обійдеться.

Повітря потрібно видаляти з ТС (гальмівної системи) при її розгерметизації після заміни гальмівної рідини, ремонту гальмівного циліндра або вакуумного підсилювача. Можна сказати, що будь-який серйозний ремонт гальмівної системи авто вимагатиме після себе прокачування та видалення повітря з ТС.

Заміна гальмівних колодок

Проводиться при їх сильному зносі при досягненні певного пробігу (конкретна цифра варіюється в різних марок залежить від умов експлуатації). Детально про заміну гальмівних колодок можна дізнатися тут, або зателефонувавши на сервіс +38 067 640 01 04, де Вам можуть відповісти на будь-які питання про технічне обслуговування та ремонт гальмівної системи.

Заміна гальмівних дисків

Ремонт дискових гальм із заміною дисків буває пов'язаний із їх нерівномірним зносом. У цьому випадку водій може відчувати на педалі гальма биття, що є сигналом про те, що попереду чекає діагностика та ремонт гальмівної системи автомобіля. Ми пропонуємо заміну дисків як окремо, так і в комплексі з колодками. Наш автосервіс може запропонувати Вам встановити як оригінальні запчастини, так і їх дешевші аналоги.

Це одна з основних переваг нашого центру – ми надаємо можливість вибору.

Проточка гальмівних дисків

Іноді заміни гальмівних дисків можна уникнути, якщо провести їх проточку. В цьому випадку ремонт системи гальм обійдеться дешевше. Для тих, хто не в курсі – проточка дисків є вирівнюванням їхньої поверхні шляхом сточування. На нашому сервісі виконують проточку, причому на спеціалізованому устаткуванні (невеликі сервіси часто використовують для цього старі токарні верстати), проте не кожен диск можна виправити за допомогою такої процедури, і тоді може врятувати лише його заміну.

Ремонт супорта

У багатьох автосервісах навіть порваний пильовик служить для механіка сигналом замінити гальмівний супорт цілком, тому ціна на ремонт гальмівної системи злітає до небес, а в нашому сервісі Вам можуть запропонувати ремонт та відновлення гальмівного супорта, якщо вважатимуть цю процедуру доцільною.

На відміну від багатьох, ми намагаємось економити час та гроші клієнта, а не свої.

Ми можемо проводити ремонт супорта будь-якої конфігурації (навіть шестипоршневого), і нагромадили достатньо досвіду для того, щоб проводити цей ремонт гальмівної системи в автосервісі швидко та якісно.

Три причини прийти саме до нас

Ось чому ті, хто звернувся до нас один раз, надалі стають постійними клієнтами:

  • ремонт компресора та гальмівної системи з пневмоприводом, ремонт деталей гальмівної системи з гідравлічним приводом, ремонт вакуумного підсилювача гальм – ми маємо необхідне обладнання, програмне забезпечення та досвід для таких операцій;
  • нам не важливо, наскільки складна процедура, хай це ремонт деталей гальмівної системи з пневматичним приводом, чи просте прокачування гальм, головне – щоб клієнт залишився задоволеним і якістю, і вартістю послуги;
  • наша репутація відповідає репутації кращих вузькоспеціалізованих сервісів, але ми пропонуємо набагато більший спектр послуг і можемо працювати з автомобілями різних марок, років випуску та станів.

 Записатися в автосервіс 

А якщо сюди додати те, що наші ціни на ремонт гальм, коробки перемикання передач, зчеплення та інших систем автомобіля можна вважати одними з найдемократичніших, то стає зрозуміло, чому «Platinum service» так люблять і поважають клієнти.