Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт коробки перемикання передач

 Працюємо до останнього клієнта 
 Безпечне зберігання Вашого автомобіля 
 Дотримання термінів виконання робіт 
 100% гарантія якості обслуговування 

Будь-який власник автомобіля повинен розуміти, що кожна деталь відіграє для механізму ключову роль і якщо щось виходить із ладу - життя водія може бути під загрозою. Рекомендується робити діагностику трансмісії раз на півроку чи рік, щоб можна було виконати ремонт КПП при її поломці на ранній стадії.

Принцип роботи механічної коробки

Механічна коробка передач успішно використовується в автомобілях із двигуном внутрішнього згоряння не перше десятиліття. Вона і зараз є найпопулярнішим видом трансмісії. КПП заснована на принципі зубчастих передач із використанням циліндричних зубчастих шестерень. Сила, яку виробляє двигун, подається за допомогою трансмісії на провідні колеса. За рахунок регулятора коробки передач водій може регулювати швидкість та крутний елемент провідної пари коліс.

Поради щодо правильної експлуатації КПП

Ремонт коробки може бути досить трудомістким і ресурсозатратним, в залежності від серйозності несправності, а вартість ремонту може неприємно вдарити по кишені, якщо запустити і посилити поломку. Ми рекомендуємо дослухатися наших порад, щоб продовжити життя вашої трансмісії:

1. Не спиратися на ручку КПП під час простою.

Це призводить до зношування рухомої елементи трансмісії вилки - основного елемента, який змінює місцями набори шестерень для збільшення або зменшення швидкості обертання осі, що несе.

2. Не варто тримати зчеплення вхолосту (якщо ви стали на червоне світло).

Це призводить до швидкого зношування вичавного підшипника, оскільки він обертається під навантаженням вхолосту. Також це дає навантаження на півкільця, які утримують колінвал від осьового люфту, що може призвести в кінцевому підсумку до капітального ремонту двигуна.

3. Не слід перемикати дві швидкості поспіль.

При різкому перемиканні на дві передачі відбувається розбіжність швидкості обертання маховика (коленвала) і зчеплення і це може призвести до пошкодження ременя або серйозніших наслідків.

4. Не потрібно газувати за низьких оборотів.

При цьому швидко зношуються трансмісійні підшипники, які мають свою оптимальну швидкість обертання і не витримують додаткового навантаження на своїх швидкостях.

5. Не варто використовувати зчеплення замість ручника.

Це призведе до раптової смерті диска зчеплення.

На нашому сайті sto.dp.ua ви можете ознайомитись з цінами та записатися на ремонт чи діагностику у зручний для вас час.

Як визначити несправність?

Існує кілька ознак, що несправність криється саме КПП та ремонт трансмісійної коробки неминучий:

  • КПП не реагує на перемикання;
  • важіль коробки передач не піддається механічному впливу (заклинило);
  • стукіт, скрегіт, дзижчання та інші дивні звуки при перемиканні та в нейтральному положенні;
  • горілий запах;
  • прослизання передач.

Якщо хоча б одна з ознак вас непокоїть, негайно звертайтесь до нас у Дніпрі. Ми надаємо якісний та професійний ремонт коробки передач та інші послуги.

 Записатися в автосервіс