Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Встановлення ксенону

 Працюємо до останнього клієнта 
 Безпечне зберігання Вашого автомобіля 
 Дотримання термінів виконання робіт 
 100% гарантія якості обслуговування 

 Записатися в автосервіс 

Встановлення ксенону поступово стає нормою для автомобілістів. Чому так відбувається? Тому що ксенонові лампи видають денне світло, максимально наближене до натурального, і таке зрозуміле для людських очей. І при цьому більш помітний серед світла інших фар за рахунок підвищеної дальності світіння.

Для підбору ксенону під певний тип фар використовують шкалу показників колірних температур:

  • 3000 – жовтий (для протитуманних фар);
  • 4300 – тепло-жовтий (заводські фари);
  • 5000 – білий;
  • 6000 - блакитний;
  • 8000 – яскравий блакитний;
  • 10000 - фіолетово-пурпурний;
  • 12000 – фіолетовий.

Вибираючи колір для ксенонових ламп, необхідно пам'ятати, що дуже яскраве світло ваших фар може сильно світити в очі автомобілістів, які їдуть вам на зустріч. На СТО «Platinum service» в Дніпрі підберуть ксенон оптимальної світлової температури під ваш запит!

Що входить до комплекту ксенону?

  • Ксенонові лампи.
  • Блок запалювання.
  • Провід та кріплення.

На ціну установки ксенону впливає вартість самих ламп, так і блоку розпалювання. При цьому ціна комплекту в рази вища за аналогічні набори галогенових ламп. Однак ксенонові - довговічніші, вони не перегорають, а згодом просто починають тьмяніти. Це знак, що незабаром їх потрібно замінити. Але неможливо просто замінити галогенки на ксенон. Фара повинна бути адаптована під установку лампи ксенону.

Що таке блог розпалювання?

Блок розпалювання відповідає за точність роботи ксенонових ламп, подаючи необхідну напругу для розпалювання. Чим складніший пристрій блоку, тим більше функцій він відповідає і контролює допустимий спектр світіння. Вартість даного блоку і робить набори ксенону такими дорогими.

У чому різниця між ксеноном та біксеноном?

Ксенон може видавати або ближнє світло, або далеке. Біксенон працює у два режими: і на ближній, і на далеке світло за рахунок спеціального електромагніту (соленоїд), який до того ж регулює силу потужності лінз та оснащений контролером напруги.

Ксенонові фари мають бути оснащені спеціальними омивачами. Це пов'язано з особливістю яскравого свічення ксенону крізь лінзи фар, при якому будь-який пил, що осів на стінках, погіршує видимість і створює додаткове свічення в очі зустрічних, що проїжджають.

Орієнтовні ціни на встановлення ксенону та біксенону в PLATINUM SERVICE

Тип освітленняЛегкові авто, грнПаркетники та джипи, грн
Ксенонвід 800від 1000
Біксенонвід 1600від 2000

*Вартість комплектуючих залежить від якості, виробника та комплектації вашого автомобіля.

Після встановлення ксенону у Дніпрі наші майстри відрегулюють їхнє свічення так, щоб не створювати дискомфорт для інших учасників руху, а для клієнта створять найкомфортніший рівень огляду. Звертайтесь!

 Записатися в автосервіс