Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Технічне обслуговування

Незважаючи на те, що техогляд в Україні є необов'язковою процедурою, а МРЕВ давно розформовано, він залишається важливою складовою експлуатації транспортного засобу і є прямою страховкою, знижуючи рівень небезпеки як для себе, так і для інших учасників руху.

При покупці автомобіля із салону технічний огляд є обов'язковим для його гарантійного обслуговування. Обов'язкове технічне обслуговування автомобілів здійснюється для комерційного транспорту та перевізників пасажирів (маршрутні таксі, автобуси).

Власник автомобіля повинен самостійно відстежувати пробіг ТЗ та звертатися на станції технічного обслуговування для проходження планового ТО. Вибір ГКТ надається власнику ТЗ.

СТО PLATINUM SERVICE виконує технічне обслуговування та ремонт автомобілів усіх моделей зарубіжного виробництва. Своєчасний техогляд транспортного засобу буде дієвою страховкою від форс-мажорних несправностей, значно продовжить ресурс автомобіля. Техобслуговування авто, замовлене у нашій компанії, буде запорукою безпечної їзди та допоможе уникнути небезпечних аварійних ситуацій.

 Записатися в автосервіс 


Проведення техогляду

Сьогодні власник транспортного засобу самостійно проходить планове ТО та стежить за пробігом авто. Подібний підхід позбавлений жорстких зобов'язань та зручний для водіїв.

Однак слід пам'ятати, що поломка різних вузлів та деталей може мати критичні наслідки не тільки для авто, а й для водія та пасажирів. Своєчасне технічне обслуговування завжди має бути у списку обов'язкових заходів щодо експлуатації, нехай не перед законодавством України, а перед собою, своїми пасажирами та учасниками дорожнього руху. Тому пройти ТО автомобіля потрібно обов'язково після закінчення граничного пробігу (10 – 15 – 20 тис. км залежно від вимог автовиробника).

Технічне обслуговування легкових автомобілів проводиться у Дніпрі практично на будь-якому СТО, що дозволяє вибрати найкращий сервіс на ринку. PLATINUM SERVICE пропонує недорого пройти техобслуговування машини та довести її технічний стан практично до ідеального.

Що являє собою ТО

Наша станція технічного обслуговування авто допоможе підготувати машину до найскладніших умов експлуатації. Під час ревізії виконується візуальний огляд та перевірка наступних зовнішніх систем:

  • працездатність освітлення та сигналізації;
  • функціональність автоскла та дзеркал;
  • правильність налаштування гальмівної системи;
  • здатність тонування пропускати світло;
  • правильність роботи склоомивача.

Техобслуговування автомобіля також включає заміну робочих рідин і витратних елементів. Техогляд у Дніпрі обійдеться недорого і продовжить експлуатаційний ресурс автомобіля, що позбавить дорогого ремонту надалі. Звернувшись до нас в автосервіс, можна виконати своєчасну заміну масла і фільтра або провести ревізію двигуна. Техобслуговування внутрішніх систем авто складається з таких базових операцій:

  • заміна масел у двигуні та КПП;
  • заміна технічних рідин;
  • заміна фільтрів (салону, двигуна, масляного, паливного тощо);
  • перевірка та заміна гальмівних колодок (змінюються в парі: дві передні або дві задні);
  • заміна ременя приводного та ГРМ і т.д.

Проходження ТО в PLATINUM SERVICE

Прийнятна ціна на техобслуговування авто у PLATINUM SERVICE дозволить з мінімальними витратами гарантувати, що машина знаходиться у справному стані. Під час проведення ТО наш автосервіс виконує комп'ютерну діагностику всіх систем. Такий підхід дозволяє виявити недоліки у роботі двигуна, паливної системи чи керуючих механізмів.

Технічне обслуговування автомобіля є запорукою його безпечної експлуатації. Ця процедура необхідна кожному транспортному засобу та допоможе уникнути неприємностей у дорозі. Пройти техогляд сьогодні можна без черг чи попереднього запису.

 Записатися в автосервіс 

Наші фахівці виконають ремонт розвал-сходження, перевірять роботу електрообладнання та ходової системи. У разі заміни деталей автомеханік узгодить усі питання з клієнтом. Вартість техогляду набагато менша за капітальний ремонт. Пройти техобслуговування слід кожному власнику автотранспорту, що дозволить своєчасно замінити розхідники та запобігти критичному зносу основних вузлів машини.