Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт механічної коробки перемикання передач

Коробка перемикання передач являє собою вузол автомобіля, що з'єднує його двигун з провідними колесами і дозволяє змінювати переданий момент, що крутить. Механічні КПП з'явилися задовго до своїх автоматичних, варіаторних та роботизованих аналогів, тому їх пристрій простіше, а отже – надійнішим. Однак і у цього механізму в процесі експлуатації можуть виникати поломки, оскільки будь-яка КПП – це другий за навантаженістю вузол в автомобілі після двигуна. Ремонт коробок МКПП – одна з основних спеціалізацій нашого сервісу.

Що може вийти з ладу в механічній КПП і чому?

Як і в будь-якому іншому складному механізмі, у МКПП з ладу може вийти будь-який з елементів. Але найчастіше відбувається:

  • поломка синхронізаторів (сточуються і ламаються зуби) і пелюсток кошика зчеплення, вилки або вичавного – у цьому випадку не включатиметься або одна, або всі передачі, або їх періодично «вибиватиме»;
  • руйнування та знос підшипника провідної шестерні або валу – це виявляє себе підвищеним шумом на нейтральній передачі;
  • несправності деталей зчеплення – створять виражений хрускіт при перемиканнях;
  • руйнування опор кріплення МКПП до кузова – відчуватиметься сильна вібрація вузла;
  • руйнування ущільнювальних кілець, втрата герметичності пробки зливу олії, механічне пошкодження картера коробки - виявлять себе течією олії.

Цей список можна продовжувати довго, а ось те, що викликає поломки:

  • знос деталей, спричинений великим терміном експлуатації;
  • неякісне чи неписьменне обслуговування;
  • неправильно підібрані або неякісні трансмісійні рідини;
  • агресивний стиль водіння, експлуатація автомобіля у важких умовах.

Однак МКПП вважається найнадійнішою серед усіх типів коробок передач, вона забезпечує високу економічність і здатна переносити великі навантаження. Крім того, ціна ремонту МКПП нижча, ніж решта типів.

Ремонтувати МКПП самому чи довіритись СТО?

Немає такого завдання у світі, з яким не може впоратися звичайнісінька людина, тому ремонт механічної коробки передач, навіть сильно зношеної, можна провести своїми руками. Інша справа – скільки часу, а також моральних та фізичних сил це у вас забере?

Деякі автовласники можуть заперечити, ціна ремонту МКПП на СТО вийде набагато дорожче, ніж робити його самостійно. Але станція техобслуговування автомобілів «Platinum service» гарантує демократичну політику ціноутворення своїх послуг – ми проводимо якісний ремонт МКПП у Дніпрі та не робимо зайвого.

 Записатися в автосервіс 

ВАЖЛИВО! Ремонт коробки слід довірити професіоналам, які робитимуть все за вказівками виробника авто. Це значно подовжить працездатність агрегату.

Правильна діагностика

СТО «Platinum service» має діагностичну комп'ютерну платформу, що дозволяє виявити неполадки автоматизованих електронних систем в автомобілі, але у випадку з механічною коробкою, майстру частіше доводиться або проводити роботу на стенді, або навіть самому влаштовувати тестовий проїзд, щоб зрозуміти, які поломки найбільш ймовірні.

Ремонтні роботи

Зазвичай ремонт коробки МКПП починається з її розбирання (повної чи часткової). Далі майстер визначає ступінь зносу основних вузлів механізму та необхідність їх заміни, контролюючи стан за мікрометром та шаблоном, звіркою з допусками. Багато великих офіційних фірмових СТО воліють змінювати великі вузли цілком, щоб прискорити процес ремонту та убезпечити себе. Ми завжди залишаємо рішення за своїм клієнтом!

Вали перевіряються на биття за допомогою індикаторів та центруються. Зношені кульки стопорів і замків, а також ослаблені пружини замінюються. Після складання МКПП проводиться її перевірка та обкатка на стенді для приробітку деталей та визначення легкості перемикання, а також на відсутність шумів, стукотів, нагріву та течі олії.

Чи можна дотриматися всього цього процесу в гаражних умовах? Звичайно, ні!

Переваги сервісу Platinum Service

Кожному клієнту ми пропонуємо економію його фінансових засобів і високу якість робіт, що проводяться. Сучасне обладнання, висока кваліфікація наших співробітників та різноманітний спектр послуг – ось те, що вирізняє нас серед конкурентів. У нашому сервісі найчесніша вартість ремонту механічної коробки у Дніпрі. Вам потрібен ремонт КПП, розвал-сходження, або ремонт гальмівної системи – приїжджайте, ми відкриті для Вас!

 Записатися в автосервіс