Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Фарбування дисків

Фарбування автомобільних дисків проводиться для того, щоб захистити їх від корозії (реагенти, що застосовуються на автошляхах, можуть негативно впливати навіть на алюмінієві сплави), зменшити вплив механічних пошкоджень і покращити зовнішній вигляд. На нашому сервісі таке фарбування може проводитися в колір кузова, контрастний колір, в кілька кольорів.

Тип фарбування може залежати від типу експлуатації – для повсякденного авто ми можемо запропонувати надійний варіант із порошковою фарбою, а якщо у Вас автомобіль для душі та його зовнішній вигляд здається найважливішим критерієм, то можете звернутися до нас для створення індивідуального дизайну.

Фарбування дисків у PLATINUM SERVICE

На СТО проводиться забарвлення будь-яких колісних дисків і перед цим дуже ретельно виконуються всі підготовчі роботи. Тому колісні диски, пофарбовані у нас, дуже довго зберігають свій зовнішній вигляд. Як буде проводитися процес фарбування, залежить в першу чергу від матеріалів диска та мети фарбування. Крім цього, ми проводимо безліч інших робіт з тюнінгу авто, ознайомитися з якими можна тут же, на сайті.

 Записатися в автосервіс 

Як проводиться фарбування?

Якщо Вас цікавить фарбування колісних дисків, Ви можете вибрати не тільки колір, але і тип фарбування.

Звичайне фарбування колісних дисків проводиться, якщо Вам важливий візуальний ефект. У цьому випадку наші майстри проводять роботи таким чином:

  • диск ретельно очищається від усіх забруднень та знежирюється;
  • поверхня шліфується абразивами різної зернистості та матується для кращої адгезії;
  • сколи ретельно зашпаровуються спеціальною шпаклівкою, стійкою до механічних впливів;
  • проводиться грунтовка диска, власне фарбування, та сушіння до набору міцності ЛКП.

Після проведення всіх цих процедур зовнішній вигляд стає часто кращим, ніж він був у нього спочатку із заводу.

Якщо фарбування дисків авто проводиться з метою створення шоу-кара, то наші фахівці можуть використовувати різні прийоми фарбування і різні лакофарбові матеріали. Якщо Вам потрібні колісні диски золотого кольору, диски з плавним переходом кольорів або кольори «хамелеон», покриті лаком – ми готові це реалізувати!

Якщо фарбування дисків проводиться в першу чергу з метою їхнього захисту, а візуальні ефекти відходять на другий план, то в цьому випадку буде доречним фарбування дисків порошковою фарбою.

При такому фарбуванні на ретельно очищений та підготовлений диск за допомогою електростатичного поля наносяться дрібні та тверді частинки фарби у вигляді порошку (за що метод і отримав свою назву), після чого вони розплавляються у спеціальній печі, надійно скріплюючись із поверхнею. Порошкове фарбування дисків вважається найнадійнішим варіантом їх захисту від зовнішніх факторів (перепади температури, агресивне хімічне середовище, механічні дії).

Також у нас проводиться фарбування гальмівних дисків та супортів. Цей варіант тюнінгу став популярним останні кілька років. Відмінний візуальний ефект тут поєднується з практичною користю – під час проведення такої процедури елементи гальмівної системи набувають надійного захисту від корозії. У цьому випадку фарбування проводиться спеціальними термостійкими складами, тому що в інтенсивному міському трафіку гальмівні диски часто нагріваються до граничних температур.

З якими дисками ми працюємо?

Ми можемо відновити зовнішній вигляд будь-якого колісного диска з будь-яким радіусом, і матеріали для фарбування також будуть підбиратися з урахуванням того, який колісний диск у Вашого авто. Наприклад, фарбування титанових дисків проводиться спеціальним лакофарбовим складом з високою адгезією (звичайне ЛКП на титані тримається вкрай погано). Фарбування штампованих дисків найчастіше проводиться методом порошкового фарбування. Виняток можуть становити класичні автомобілі, де деталі штампованого диска можуть фарбуватись одразу в кілька кольорів. Матеріали для фарбування легкосплавних дисків будуть залежати від побажання власника - тут можливі будь-які варіанти, від бюджетних до екзотичних і незвичайних.

Вартість проведення робіт

Ціна фарбування дисків залежатиме безпосередньо від матеріалів і трудомісткості. Якщо Ви будуєте шоу-кар, і Вам потрібне фарбування багатоспицевих дисків у кілька кольорів з подальшим покриттям їх шаром лаку, то це буде одна вартість, а якщо необхідне фарбування сталевих дисків позашляховика, і першочергова мета відновити їх зовнішній вигляд, то зовсім інша. У будь-якому випадку Ви можете зателефонувати нам і уточнити ціну проведення робіт в індивідуальному порядку. Телефон для зв'язку +38 067 640-01-04 (з 9:00 до 18:00) У будь-якому випадку, на фарбування литих дисків ціна робіт нашого сервісу найчастіше буде нижчою (при рівних матеріалах), ніж у найближчих конкурентів.

Переваги звернення до СТО PLATINUM SERVICE

Ми знаходимося в центрі м. Дніпро та маємо сучасні бокси з високотехнологічним обладнанням. Робочий персонал станції має високу кваліфікацію.

Якщо Ви хочете виділити свій автомобіль у транспортному потоці та надати йому цікавого зовнішнього вигляду, звертайтеся до «Platinum service» – у нас багато напрямків тюнінгу, а також проводиться ремонт та технічне обслуговування автомобілів більшості автомобільних марок. Шукаєте якісне фарбування дисків у Дніпрі? Ми чекаємо вас!

 Записатися в автосервіс