Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Техобслуговування та ремонт Mitsubishi

На всіх моделях Mitsubishi чітко простежується саме японська концепція створення автомобілів - невибагливі, надійні, без особливих надмірностей, але зроблені з любов'ю до комфорту і продумані в деталях. Деякі автолюбителі вважають Мітсубісі занадто мінімалістичними, але ми з Вами знаємо, японці просто не хочуть відволікати їх водіїв від головного - прекрасної керованості і продуманих конструктивних рішень.

Особливості технічного обслуговування автомобілів Mitsubishi

Незважаючи на те, що ця марка вважається майже народною і не претендує на лаври преміум-класу (виключаючи кілька спортивних моделей і флагманські позашляховики), проте регламент для всіх моделей з трьома червоними діамантами на емблемі досить великий і може включати більше тридцяти технологічних. операцій. Наприклад, стандартне обслуговування Мітсубісі Лансер в залежності від пробігу включає:

  • перевірку чи заміну всіх приводних ременів;
  • перевірку системи охолодження двигуна (контроль рівня рідини та візуальний огляд).
  • перевірку герметичності паливної системи та всіх паливопроводів;
  • контроль ніпеля вакуумного підсилювача гальм;
  • перевірку або заміну вакуумних шлангів, гальмівних трубок та місць їх з'єднання.

Те, що ми перерахували, становить одну шосту частину повного списку дій, запропонованих автовиробником на технічне обслуговування Mitsubishi Lancer. Тому не варто замовляти технічне обслуговування Mitsubishi (як і інших марок автомобілів) у тих, хто не має належних знань і досвіду в цій сфері.

Чому нам можна довіряти?

Автосервіс повного циклу «Platinum service» вже давно представлений на ринку і зарекомендував себе як один з небагатьох, де готові відповідати за свою роботу. Ми маємо лінію обладнання, яка не поступається найбільшим офіційним сервісам Mitsubishi, а наші фахівці мають достатній досвід для виконання всіх приписів автовиробника щодо проведення технічного обслуговування Mitsubishi.

Варто розуміти, що кожна модель має набір унікальних і властивих тільки їй характеристик, і це стосується повнопривідних автомобілів. Однак у нашому центрі їх добре знають і швидко «лікують» будь-які «болячки», що виникають.

Ремонт та обслуговування Mitsubishi Outlander

Автомобіль можна вважати цілком надійним та міцним. Неприємності, які можуть дошкуляти – це часта втрата ключа іммобілайзером і погані контакти на втягувальному. Остання болячка виникає через конструктивне розташування – при заміні моторної олії воно капає на стартер, а потім на цю справу добре липнуть пилові нашарування. Загалом обслуговування Мітсубісі Аутлендер не надто обтяжливе для власника ані фінансово, ані за часом, особливо у нашому центрі.

Ремонт та обслуговування Mitsubishi Pajero

Легендарний позашляховик є флагманом японської марки. Автомобіль спочатку створювався для комфортного пересування по дрогах і без них. Обслуговування Мітсубісі Паджеро рідко дає неприємні сюрпризи, але є одна умова. Ми рекомендували б проходити ТО не через 15 тисяч км, як рекомендує виробник, а через 10. Це пов'язано з якістю бензину і частою експлуатацією в складних дорожніх умовах.

Ремонт та обслуговування Mitsubishi Pajero Sport

Незважаючи на схожу назву з попередньою моделлю, Міцубіші Паджеро Спорт - це зовсім інший автомобіль, він побудований на іншій платформі і більш утилітарний, ніж його старший брат. Машина створювалася з розрахунком на найжорсткіші умови експлуатації.

Проблеми, які виникають найчастіше це:

  • потіє кришка переднього моста – лікується зняттям та укладанням на гарний герметик із заміною олії;
  • рве гумки на задніх стійках стабілізатора – лікується заміною, відбувається через недотримання швидкісного режиму на розбитих ґрунтовках;
  • адаптивна коробка передач може "пинатися" на швидкостях вище 150км/год під скидання газу - лікується періодичним скиданням налаштувань, японці не розраховували, що хтось гасатиме на утилітарному автомобілі з такою швидкістю.

 Записатися в автосервіс 

Як бачите, обслуговування Mitsubishi накладає певні вимоги як на робочий персонал, так і на обладнання з програмним забезпеченням. Тому приїжджайте саме до «Platinum service». Ми знаходимося недалеко від центру міста (м. Дніпро, вул. Лазаряна, 3), або дзвоніть за телефоном +38 (067) 640 01 04.