Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна зчеплення

Ремонт зчеплення рано чи пізно неминучий для кожного автомобіля. Іноді буває так, що простіше і дешевше замінити зчеплення в зборі, ніж довго і ретельно відновлювати деталі механізму.

Ми розповімо, наскільки реальна якісна заміна зчеплення в Дніпрі, якою є ціна роботи заміни зчеплення, наскільки ремонт диска зчеплення, чи ремонт робочого циліндра зчеплення вигідніший, ніж заміна всього механізму.

Коли варто турбуватися?

Ось основні ознаки того, що попереду можуть чекати ремонт та заміна зчеплення:

  • щоб автомобіль рухався з колишньою швидкістю, необхідно підвищувати йому оберти – у цьому зазвичай винна деформація маховика чи пошкодження дефрагментарної пружини;
  • при стиснутій педалі зчеплення та працюючому двигуні лунають дивні звуки – причина може критися в поломці натискного диска та маховика;
  • зчеплення важко відключається - швидше за все, засмічена поверхня веденого диска, в цьому випадку вартість ремонту зчеплення буде невеликою;
  • автомобіль рухається нерівномірно при плавній подачі газу - могли залипнути маточини веденого диска.

Крім цих ознак можна назвати і кілька другорядних, що зводяться до проблем під час перемикання передач. При виникненні будь-якої проблеми зі зчепленням слід звернутися до автосервісу – тільки так можна попередити велику поломку з повною заміною вузла.

Що зроблять у сервісі?

У хорошому сервісі вам насамперед проведуть діагностику та визначать ступінь вироблення деталі. У «Platinum service» додатково запропонують кілька шляхів вирішення проблеми, що полягають у повній заміні вузла, його ремонті, заміні деталей на оригінальні запчастини або на бюджетний варіант з аналогами.

Чому не варто лізти у зчеплення самому?

Механічне зчеплення автомобіля є технічно складним вузол. У сучасних автомобілях також доповнений кількома датчиками електричних систем. Якщо ремонт троса зчеплення в бюджетному автомобілі з великим пробігом «рукастий» автолюбитель може провести самостійно, ремонт гідравлічного зчеплення авто або заміну робочого циліндра зчеплення краще довірити професіоналам своєї справи.

Повертаючись до роботи зі зчепленням в умовах хорошого автосервісу, варто сказати, що при проведенні робіт корпус зчеплення знімається і повністю розбирається, при цьому майстер іноді виявляє та усуває додаткові неполадки, які ще не виявили себе на повну силу.

Коли міняти, а коли ремонтувати зчеплення?

Відповісти на це питання дуже складно, бо кожен випадок слід розглядати індивідуально. Звичайно, якщо потрібно лише заміна троса зчеплення - це недорога і швидка операція, а якщо натискний диск сильно зношений, вийшли з ладу демпферні пружини, і вже деформований ведений диск, тобто певний сенс у заміні всього вузла, якщо він так сильно зношений. Варто враховувати і те, що ціна роботи заміни зчеплення цілком може бути дешевшою, ніж ремонт більшої частини його деталей.

Ціни на заміну зчеплення

У сервісі «Platinum service» кожна операція майстра має фіксовану вартість, тому неможливо сказати, скільки коштує заміна зчеплення в кожному конкретному випадку. Про розцінки на ремонт зчеплення у Дніпрі Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном +38 (067) 640 01 04, або звернувшись безпосередньо до техцентру, розташованого за адресою 49000, м. Дніпро, вул. Лазаряна, 3.

Переваги PLATINUM SERVICE

Ми виконуємо всі види робіт з ремонту будь-яких систем автомобіля, від заміни гальмівних колодок, до ремонту інжектора, а також проводимо діагностику, встановлення додаткового обладнання та надаємо послуги евакуатора. Наш автотехцентр зручно розташований практично у центрі міста, тож кожен мешканець Дніпра, у кого виникли проблеми з автомобілем, легко нас знайде.

 Записатися в автосервіс 

Ми пропонуємо гнучку систему знижок, широкий спектр послуг та індивідуальне вирішення проблем кожного клієнта. Тому якщо у Вашого автомобіля раптово виявились неполадки і потрібна, наприклад, заміна диска зчеплення, не варто сильно переживати – ми все зробимо у кращому вигляді та за демократичною ціною!