Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Встановлення автосигналізації

 Працюємо до останнього клієнта 
 Безпечне зберігання Вашого автомобіля 
 Дотримання термінів виконання робіт 
 100% гарантія якості обслуговування 

Зникнення автомобіля – це нічний жах для його господаря. Статистика даних з викрадення невтішна, і якщо транспортний засіб викрали, то ймовірність його виявлення не перевищує 50%. Тому застосування протиугінних засобів є загальноприйнятою нормою у автовласників. У нашому автосервісі надається послуга встановлення сигналізації на автомобіль. Ця процедура виконується з дотриманням усіх необхідних норм, тому що на якість роботи протиугінної системи впливають не тільки її характеристики, а й правильність монтажних робіт.

На СТО «Platinum service» Вам можуть здійснити ремонт та дооснащення вже встановленої автосигналізації або встановити протиугінну систему з нуля. При цьому компоненти можна придбати самостійно, або ми можемо надати все в комплексі.

Ми розповімо, що потрібно знати автовласнику, якщо він хоче відповідально поставитися до встановлення сигналізації на автомобілі. Докладно зупинимося тих системах, які забезпечують максимальний рівень захисту автомобіля від зловмисників.

 Записатися в автосервіс 

Види автосигналізацій

Існує кілька класифікацій протиугінних систем. Слід зазначити, що рівень захисту будь-якої автосигналізації переважно залежить не від складності її елементів, а від професіоналізму та витонченості установників. Тому відразу скажемо, що встановлення протиугінних систем будь-якого типу має проводитися майстрами.

Класифікація за типом зв'язку

Проста класифікація протиугінних систем: за типом зв'язку між брелоком управління та робочим блоком. Тут виділяють три типи сигналізацій.

  1. Автосигналізації без зворотного зв'язку - це морально застарілі системи, плюс яких - тільки в їх низькій вартості.
  2. Автосигналізації зі зворотним зв'язком – у брелок управління системою постійно надходить інформація про стан захисту, що ускладнює життя викрадачів.
  3. Супутникові автосигналізації – сучасні протиугінні системи, що зв'язуються з автовласником через GSM та супутникові мережі.

Як Ви розумієте, максимально захистять вашу власність супутникові сигналізації. Вони використовують два чи три канали зв'язку. Перший - це система позиціонування через глобальну навігаційну мережу, що дозволяє встановлювати місце розташування авто. Другий – це стільниковий GSM-модуль, який надсилає дані з автомобіля його власнику та диспетчеру. Третій канал є опціональним – зазвичай це радіомаячок, який посилає сигнали через певні інтервали. Така система є одним із найнадійніших з погляду протидії зловмисникам.

Види автосигналізацій за алгоритмом шифрування та передачі сигналу

Що таке алгоритм шифрування? Це набір правил обміну даними між брелоком управління сигналізацією та блоком управління. За цими правилами здійснюється захист передачі даних, щоб потенційний автовикрадач не міг отримати доступ до автомобіля, навіть якщо він має можливість перехоплювати ці дані за допомогою спеціальної апаратури.

Спочатку алгоритми шифрування були статичними, це означає, що для відкриття дверей і зняття автомобіля з сигналізації постійно використовувалися ті самі команди. Автовикрадачу достатньо було записати пакети даних для виконання команди на блок управління, і він спокійно міг повторити їх, отримавши доступ до автомобіля. Часто ці команди можна було імітувати найпростішим методом підбору. Така сигналізація не могла захистити автомобіль, якщо викрадачі мали мінімальний набір необхідних технічних засобів.

Наша установка автосигналізації в Дніпрі передбачає застосування систем з динамічним шифруванням, у тому числі з діалоговим, коли нова команда шифрується новим чином. У цьому випадку зламати протиугінну систему стає складним завданням. Динамічне шифрування постійно змінює кодування команд за закладеним у ній алгоритму, команди не повторюються, отже, дублювати їх із іншого пристрою стає неможливо.

Наступний за складністю варіант – це діалогова система, яка спочатку була розроблена для потреб військової авіації. У ній, крім коду шифрування пакетів обміну даними, що постійно змінюється, застосовується система визначення пульта «свій-чужий». Команди з інших пристроїв, навіть якщо вони правильні за кодуванням, не приймаються. Злам такої системи для зловмисників стає неможливим.

Додаткові функції автомобільних сигналізацій

Багато систем автосигналізацій оснащуються додатковими функціями, вони можуть полегшувати життя господаря авто, або ускладнювати його викрадачам.

Дистанційний автозапуск

Дуже зручна функція з урахуванням зими. Діє близько 400 метрів (в оптимальних умовах). Багато систем автозапуску можуть налаштовуватись водієм на заданий час запуску двигуна, що зручно, якщо автомобіль стоїть далеко від дому.

GSM модуль

Супутникові сигналізації мають такий модуль за замовчуванням, але Ви можете докупити його і провести монтаж окремо. Наше встановлення сигналізації на авто в Дніпрі передбачає такі роботи. Завдяки розташуванню модуля окремо від основного блоку сигналізації, життя автовикрадачів може суттєво ускладнитися.

GPS модуль

Може встановлюватися окремо від основного блоку системи проти викрадення, як окремий модуль. Проста автосигналізація у цьому випадку може спрацювати для зловмисників як пастка. Ці модулі дозволяють з точністю до кількох метрів визначати розташування транспортного засобу, а для того, щоб дізнатися про його координати, досить просто відправити повідомлення з телефону.

CAN модуль

Цей модуль підключається до бортової системи автомобіля, після чого на пульт керування автосигналізацією починають надходити сигнали від усіх систем автомобіля. Ведеться контроль замків дверей, замку капота, центрального замку, світла, запалювання, педалі гальма та решти систем. CAN-модуль працює як нервова система автомобіля - він посилає сигнал тривоги, щойно в одному з контрольованих параметрів виявиться щось незвичайне.

Доводчик стекол

При закритті замків дверей дозволяє автоматично закрити всі вікна авто. Пристрій популярний і недорогий. На СТО «Platinum service» його встановлення та підключення до протиугінної системи займе зовсім небагато часу. Такий доводчик буває дуже корисним, тому що випадково відкриті вікна автомобіля стають чудовою принадою для зловмисників.

Іммобілайзер

Іммобілайзер – це пристрій, що запобігає несанкціонованому запуску двигуна. Якщо з розташуванням та відключенням штатного іммобілайзера автовикрадачі можуть розібратися без проблем, досконально вивчивши цю систему на такій же моделі авто як у Вас, додатковий іммобілайзер їх обов'язково поставить у глухий кут.

Від чого залежить вартість встановлення протиугінної системи?

Вартість встановлення автосигналізації залежить від її складності та кількості додаткових функцій, а також від моделі автомобіля. Багато сучасних систем вимагають зняття елементів кузова та панелі приладів, демонтажу замку запалювання та інших технологічних операцій.

Слід розуміти, що чим примітивніша протиугінка, тим швидше проводиться її установка, але тим швидше справляються з її знешкодженням викрадачі. Якщо у Вас новий автомобіль популярної моделі, (саме такі популярні у зловмисників) то буде не зайвим поставити надійну автосигналізацію з GPS-модулем, діалоговим шифруванням і додатковим іммобілайзером. Ціна установки автосигналізації у цьому випадку повністю окупиться Вашим спокоєм за майбутнє транспортного засобу. Фахівці нашого автосервісу можуть детально проконсультувати, яку протиугінну систему краще поставити на той чи інший автомобіль у кожному випадку.

Якщо Вам необхідний ремонт автосигналізації в Дніпрі, то звертаючись до «Platinum service» можна не тільки привести автосигналізацію в порядок, але й доповнити її тими модулями, про які ми згадували.

Які негативні наслідки можуть виникнути від непрофесійних спроб встановити автосигналізацію?

Непрофесійна установка автосигналізації на автомобіль може призвести до її неправильної роботи, а в найкритичнішому випадку - втрати автомобіля. Ось п'ять основних помилок, які роблять гаражні майстри:

  1. Некоректне встановлення керуючого блоку в легкодоступному місці;
  2. Інсталяція некоректної прошивки;
  3. Неправильне розміщення датчиків;
  4. Некоректне з'єднання з бортовою мережею або додатковим джерелом живлення;
  5. Розміщення чіпа ключа під час організації функції автозапуску біля замку запалювання чи іншому місці торпедо.

Кожна з цих помилок може полегшити життя автовикрадачам настільки, що ваш автомобіль стане для них «легким видобутком», тому саме професійне встановлення системи відіграє першочергову роль у захисті авто, а вже потім складність використаної автосигналізації.

Крім встановлення протиугінних систем, їх ремонту та дооснащення додатковими блоками, на СТО «Platinum service» проводиться повне технічне обслуговування автомобілів, ремонт їхньої ходової частини та трансмісії (включаючи ремонт АКПП), повна комп'ютерна діагностика та інші роботи.

 Записатися в автосервіс