Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Техобслуговування та ремонт Maserati

Мазераті заслужено вважаються елітою світового автопрому. Ми пропонуємо їх власникам повний спектр послуг з діагностики та ремонту, а також сервісу та обслуговування. Ми неофіційний сервіс Maserati. Високоякісне обладнання та програмне забезпечення нашого сервісу плюс висока кваліфікація робочого персоналу дозволяє гарантувати повний цикл обслуговування автомобілів легендарної марки. «Platinum service» є одним з небагатьох СТО в Україні, де технічне обслуговування Maserati проводять у максимальній відповідності до приписів виробника.

Що для нас означає робота з Maserati та що ми можемо рекомендувати власникам?

Мазераті зовсім не схожі на інші авто. В італійських суперкарах є душа, пристрасть та порив! Тут немає вивіреної до дрібниць німецької пунктуальності чи японської вимогливості до кожної деталі. Тризуб на капоті означає лише одне - позамежну керованість і швидкість, недаремно 50% акцій цієї компанії належить не комусь, а самій Ferrari. Однак прагнення Maserati до високих динамічних характеристик вимагає особливого підходу до цих автомобілів, як з боку власників, так і обслуговуючого персоналу.

Для власників ми рекомендуємо дотримуватися кількох основних правил:

  • міняти масло в двигуні необхідно якомога частіше;
  • регламент ТО потрібно дотримуватись повністю – високотехнологічний автомобіль не любить неуважного ставлення до себе;
  • навіть найнезначніші розхідники повинні відповідати загальному рівню Вашого авто – Maserati не простить прагнення власника заощадити на дрібницях.

У нашому центрі СТО для Maserati у Дніпропетровську знають, що потрібно для того, щоб Ваш улюблений автомобіль завжди приносив радість і був готовий довести кожному, що він найкращий на дорозі. Співробітники «Platinum service» неодноразово мали справу з техобслуговуванням та ремонтом різних автомобілів модельного ряду Maserati, і щоразу доводили свою найвищу кваліфікацію та професіоналізм.

Чи можна нам довіряти роботу з автомобілями такого рівня?

Багато автовласників вважають, що у автомобілів Maserati ремонт за своєю складністю схожий на ремонт космічних кораблів. Тому в нашому сервісі з часів його створення були встановлені суворі норми дотримання всіх сервісних процесів, а також заохочували увагу співробітників до найдрібніших деталей. Тому довіряючи зараз обслуговування Maserati компанії «Platinum service», Ви отримуєте повну гарантію виконання схеми робіт, яку наказав сам автовиробник.

При ремонті та обслуговуванні автомобілів Maserati ми керуємося початковими заводськими характеристиками всіх вузлів, агрегатів та систем. Програма ремонтно-технічного обслуговування, що діє в сервісі, включає в себе не тільки всі необхідні огляди та заміну необхідних деталей з витратними матеріалами, а й повну перевірку електронних систем автомобіля.

У «Platinum service» чудово усвідомлюють той факт, що автомобілі марки Maserati є високотехнологічними автомобілями преміум-сегменту, і їх обслуговування накладає солідні зобов'язання на виконавця робіт. Але у нас є все для якісного виконання всіх циклів робіт, чи це проста заміна технічних рідин або налаштування турбін та заміна блоків управління високофорсованого двигуна.

Коротко про переваги Platinum service

Ось чому до нас приїжджають і стають постійними клієнтами:

  • ми розташовані лише за десять хвилин їзди від центру міста Дніпро;
  • у нашому сервісі встановлена лінія найсучаснішого обладнання;
  • наші співробітники постійно проходять спеціалізовані курси та вдосконалюють свої навички;
  • ми надаємо широкий спектр послуг;
  • у сервісі діє гнучка система знижок та індивідуальна дисконтна система.

Що Ви отримаєте, якщо звернетеся до нас?

У «Platinum service» все робиться для досягнення максимальної зручності в обслуговуванні клієнтів, і звичайно, ті власники автомобілів, яким необхідні обслуговування та ремонт Мазераті, можуть розраховувати на уважне ставлення до своїх залізних коней. Всі наші співробітники готові працювати стільки, скільки потрібно для того, щоб забезпечити Вам максимальну якість та сервіс. Зрештою, саме уважне ставлення до потреб клієнтів зробило нас найкращими у своїй сфері.

 Записатися в автосервіс