Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт та заправка автокондиціонера

Неработающий автомобильный кондиционер в жару раздражает сильнее, чем стук в подвеске или «сверчки» салона. При этом его поломки не редкость, и в большей степени зависят от условий эксплуатации, чем от ценовой категории автомобиля. Ремонт автокондиционера может занимать много времени, поэтому обычно откладывается автовладельцами до тех пор, пока это не станет критичным. Мы рекомендуем не переносить его «на потом», а обратиться к нашим специалистам, которые помогут оперативно найти и устранить неисправность.

 Записатися в автосервіс 

Як визначити поломку, що наближається?

Щоб не доводити систему кондиціювання до критичної поломки, ціна ремонту якої може бути значною, бажано вміти помічати ознаки, що сигналізують про її початкові неполадки;

 • раптовий перегрів двигуна при рваному графіку руху автомобіля (наприклад, у пробках) може свідчити про вихід з ладу конденсатора системи охолодження;
 • масляні плями на компресорі можуть виявити порушення герметичності автокондиціонера;
 • висока вологість в салоні і неприємний запах, що виникає, при включенні рециркуляції повітря;
 • помітно знизилася ефективність температурного режиму кондиціонера.

Якщо Ви бажаєте переконатися в тому, чи справді з системою кондиціювання не все гаразд, спробуйте провести наступний алгоритм дій:

 • запускаєте двигун автомобіля, і вмикаєте кондиціонер;
 • на дотик пробуєте температуру трубки вихідної магістралі, якщо кондиціонер працює, то вона має бути крижаною;
 • вимикаєте систему кондиціювання на кілька хвилин, а потім вмикаєте знову, при цьому трубкою вхідної магістралі повинна пройти чітка хвиля холоду;
 • при працюючому кондиціонері перевірте температуру напірної магістралі, вона, навпаки, має бути гарячою;
 • на кінцевому етапі заміряйте температуру повітря, що виходить з дефлектора, при мінімально можливому налаштуванні температури – вона повинна становити близько 10°С.

Якщо всі щаблі пройдені без відхилень, то можете не перейматися - кондиціонер Вашого автомобіля в повному порядку. Якщо ні – не засмучуйтесь, наші співробітники швидко проводять ремонт кондиціонерів авто і відновлять систему, особливо якщо поломка виявлена ​​на ранньому етапі.

Що може зламатися?

Найчастіше нашим майстрам доводиться стикатися з ремонтом компресора кондиціонера автомобіля, друге місце займає ремонт трубок кондиціонера автомобіля, і третя причина звернень – необхідність ремонту кондиціонера автомобіля. Всі ці поломки добре відомі на нашому сервісі, швидко діагностуються, тому ремонт системи буде проведено в найкоротші терміни, а його ціна не позначиться на Вашому гаманці.

Окремо варто сказати про заправку кондиціонера холодоагентом, з процесом якої доводиться стикатися практично кожному власнику автомобіля, так як нормальна витрата фреону становить 6-8% на рік, а за складних умов роботи або порушення герметичності магістралей, холодоагент йде з системи набагато швидше.

Заправка кондиціонера авто у Дніпрі

Ми виробляємо заправку та ремонт кондиціонера авто за добре зарекомендованою і відпрацьованою схемою. Автомобілісти міста Дніпро (Дніпропетровськ) можуть не перейматися – процес заправки не триватиме багато часу.

Ціни заправки автокондиціонера:

Фреон r1234yf:

 • послуга заправки 400 грн;
 • фреон 100 г - 600 грн.

Фреон R-134a:

 • послуга заправки 400 грн;
 • фреон 100 г - 100 грн.

Чому варто звернутися саме до нас?

Наш автосервіс може запропонувати передові методи діагностики автомобільної системи кондиціювання, такі як:

 • тест магістралей під високим тиском;
 • перевірка герметичності системи ультрафіолетовим випромінюванням;
 • аналіз даних, списаних із заправної консолі.

Ціна діагностики невисока, але ці методи дозволяють виявити несправності на ранніх стадіях, а значить уникнути великих капіталовкладень у ремонт. Окрім ремонту автомобільних кондиціонерів, у нас Ви можете провести й інші види техобслуговування – такі, як ремонт КПП, або розвал-сходження.

 Записатися в автосервіс 

Коротко наші переваги можна описати так – СТО «Platinum service» розташовується за 10 хвилин їзди від центру міста Дніпро (Дніпропетровськ), ми маємо лінію найсучаснішого обладнання та пропонуємо вам комплексні рішення проведення авторемонту, гнучку систему знижок та найрізноманітніший спектр послуг. Приїжджайте, ми на Вас завжди чекаємо.