Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
Цілодобово

Евакуатор машин у Дніпрі цілодобово

evacuator
24-7-gЦілодобово
clock-gПодача до 40 хвилин
shield-gБезпека транспортування
від 500 грн
При виклику евакуатора Вам необхідно повідомити оператора таку інформацію:
Марка, модель та колір авто
Характер ушкоджень
Номерний знак авто
Точне місце знаходження

Доставка евакуатором автомобіля у Дніпрі на СТО

«Кожен автомобіліст має знати, де дістати евакуатор»! Так ми перефразували дитячу лічилку про фазанів, але жарти убік, тому що ви потрапили на сайт найшвидшої реагування організації, що надає послуги евакуатора у вашому місті.

Ми не просто заберемо вас та машину з будь-якої точки області, але й одразу ж відвеземо на СТО, яке входить до нашої компанії.

Евакуатор цілодобово

Ви можете звертатися за допомогою до нас 24 години на добу. Незалежно від того, в якому стані автомобіль: абсолютно знерухомлений або абсолютно новий - наша техніка здатна доставити ТЗ у потрібне місце з дотриманням всієї техніки безпеки.

У разі звернення до нас ви отримуєте умови європейської якості обслуговування. Таким чином евакуатори у Дніпрі та Україні сприяють щоденному збільшенню якості обслуговування автомобілістів.

Евакуатор машин

Не сподівайтеся на водіїв, що проїжджають, та їх транспортні засоби. У нинішньому потворному русі нашими магістралями відтягнути поламану машину за допомогою троса стає небезпечно. Ми надамо вам евакуатор недорого і найближчим часом, після дзвінка до нашого диспетчера Call-центру.

Наші ціни найлояльніші по місту Дніпро. Дізнайтесь по телефону, який бачите на сайті, скільки коштує виклик евакуатора. Ми впевнені, ви будете задоволені.

Недорогий евакуатор

Заберемо вашу машину з будь-якої точки міста чи області, доставимо до нашої цілодобової СТО, надамо документи, що фіксують пошкодження, та візьмемо з вас мінімальну вартість послуг.

Ми надаємо знижки для організацій та підприємств, а наше обладнання дозволяє евакуювати навіть автомобілі найдорожчих закордонних марок.

Також евакуатор нами надається для перевезень на далекі відстані по всій Україні.

Послуги евакуатора

Цілодобово з нами можна зв'язатися за телефонами:   +38 (067) 606 02 39 (c 9:00-18:00), +38 (067) 618 2000 (з 18:00-9:00). Занесіть нас у записник свого мобільника, щоб завжди бути впевненим, що ви повернетеся сьогодні додому без пригод.

Ми надаємо евакуатор машин, зареєстрований у Дніпрі, який має право здійснювати роботу в межах міста, а також надаємо повний спектр ремонтних послуг легкового транспортного засобу.

 Записатися в автосервіс 

Виклик евакуатора можна здійснити у час доби. Нас вибирають за швидкість обслуговування та помірні ціни, тому що, звертаючись до нас, ви отримуєте якісне обслуговування та евакуатор недорого.

Телефонуйте!