Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Комп'ютерна діагностика

Насиченість сучасних автомобілів «розумними» системами зростає рік у рік. Система курсової стійкості, система упорскування, запалення і запуску двигуна, АКПП, що адаптується, роботизована КПП, система відображення інформації - робота всіх цих контролюючих органів зчитується і контролюється головним бортовим комп'ютером. Іноді буває, що в узгодженій роботі систем з'являються помилки, або їх датчики починають фіксувати, що автомобіль працює не так, як спочатку. У цьому випадку бортовий комп'ютер сигналізує про неполадки (наприклад, зафіксовані проблеми двигуна відображаються індикацією «Check engine»), усунути які можна за допомогою комп'ютерної діагностики авто.

Як відбувається процедура діагностики?

Діагностика авто відбувається таким чином: фахівець підключає до головного бортового комп'ютера Вашого автомобіля сканер зі спеціальним програмним забезпеченням. Він тестує системи автомобіля, зчитуючи їхнє кодування. Це дозволяє виявити найдрібніші помилки та розшифрувати їх. Так швидко зрозуміти, яке саме порушення викликало включення індикації. Сучасний автомобіль середнього класу дозволяє продіагностувати такі системи (але не завжди неполадки в них викликатимуть трансляцію повідомлення про помилки):

  • підвіска: зробити діагностику авто в автосервісі на наявність поломок у підвісці знадобиться, якщо Ви помічаєте нерівномірне зношування гуми, збільшення вільного ходу рульового механізму, знесення однієї з осей при гальмуванні на високій швидкості;
  • роботизована або автоматична коробка передач: діагностується обов'язково, якщо помітні ривки в русі, сторонні звуки при перемиканнях;
  • двигун: всі процеси в сучасному двигуні проходять повністю під контролем електроніки, тому саме тут комп'ютерна діагностика автомобіля виправдана більш ніж, сигналом до неї служить підвищення/зниження холостих оборотів, сторонні шуми, втрата потужності.

komp-diagnostika-avto1

Зробити діагностику автомобіля за допомогою підключення сканера до його бортового комп'ютера – це більш швидкий та якісний метод, порівняно з іншими методиками діагностики. Для рядових автомобілістів не менш важливо, що ціни на діагностику автомобіля програмними засобами буде набагато менше, ніж на перевірку систем автомобіля традиційними способами. Ще однією перевагою рішення зробити діагностику авто в автосервісі є те, що вона універсальна для всіх існуючих сучасних марок і моделей автомобілів, і фахівець, який освоїв її, з однаковим успіхом може виявити неполадки в Toyota, BMW, або Mercedes.

На нашій станції техобслуговування досвід майстрів і обладнання, що використовується, дозволяють не тільки з точністю діагностувати неполадки і виправляти помилки, що накопичилися, ідентифікуючи початковий і кінцевий стан комп'ютерних систем Вашого автомобіля, але й усувати будь-які їх механічні поломки.

Основні причини звернутися до нашого сервісу

Ми знаходимося зовсім поряд з центром міста Дніпро (Дніпропетровськ), і можемо однаково добре виконати ремонт коробки перемикання передач, надати повний комплекс послуг автоелектрика, або провести установку шумоізоляції. Наш центр має лінію найсучаснішого технічного обладнання та програмного забезпечення, і при цьому вартість комп'ютерної діагностики автомобіля у нас буде нижчою, ніж у найближчих конкурентів.

 Записатися в автосервіс 

Звертаючись до «Platinum service» Ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір, а Ваш автомобіль потрапив у вмілі та надійні руки. Приїжджайте, ми чекаємо на Вас за адресою м. Дніпро, вул. Лазаряна 3.