Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт стартера автомобіля

starter-avtomobilya_optЯкщо в той момент, коли Ви намагаєтеся завести автомобіль, чується механічний тріск, клацання або скрегіт, а сам двигун заводиться неохоче, якщо знизилася частота обертання коленвала, то, швидше за все, в цьому "винний" електростартер. Цей вузол автомобіля відрізняється відносною простотою та невибагливістю, проте проблеми з ним іноді можуть виникати.

Наскільки складним є ремонт стартера? Якою має бути ціна на ремонт стартера в Дніпрі (Дніпропетровську)? Наскільки виправдано ремонт стартера автомобіля? Можливо, замість ремонту варто віддати перевагу повній заміні вузла?

Що могло статися зі стартером, якщо він не працює, і хто в цьому винен?

Найчастіше в тому, що зі стартером починаються проблеми, винні його щітки. Це ті щітки, які можна зустріти в будь-якому електродвигуні. Згодом вони стираються і втрачають контакт, а пружини, які їх притискають, послаблюються. У цьому випадку стартер дуже мляво обертає двигун, і одного разу, якщо не зрозуміти його молитов про ремонт, електростартер випустить цівку білого диму і накаже довго жити.

Існують і інші його нездужання:

  • міжвиткове замикання статора;
  • «залипання» реле, що втягує;
  • обрив обмотки;
  • поломка замку запалювання, бендиксу, втулки.

Тому при появі перших симптомів хвороби слід не відкладати ремонт у довгу скриньку, а вирушати у бік найближчого автосервісу, в якому працюють хороші фахівці, готові економити гроші клієнта.

Чим можуть допомогти в автосервісі?

Майстру найпростіше не морочитися даремно, не витрачати свій час і нерви, а просто викинути Ваш старий стартер, і встановити новий. Багато хто так і робить. Однак, варто подумати ось про що – невеликий ремонт стартера авто може коштувати вдесятеро дешевше, ніж ціна заміни стартера цілком. Заміна стартера при його невеликих капризах дорівнює повній заміні двигуна, якщо він погано заводиться.

В автосервісі PLATINUM SERVICE майстри проводять ремонтні роботи за етапами, вказаними більшістю автовиробників.

Ось як це робиться правильно!

Після зняття вузла необхідне повне розбирання його корпусу. Майстер проводить перевірку безперебійного функціонування електродвигуна і досліджує тестером обмотку ротора на пошкодження, після чого проводиться огляд щіток, спільно з пошуком борозенок, що утворилися в результаті тривалої експлуатації, на якорі. Далі за списком робіт необхідний аналіз підшипників на люфти та утруднене обертання. Також на наявність люфтів перевіряються втулки, і за потреби проводиться їх заміна. Далі майстер індукційним тестером шукає міжвиткові замикання в самому реле, і якщо вони підтверджуються, то замінює реле стартера. Таким чином, за одну процедуру в «Platinum service» вам можуть провести:

  • ремонт якоря стартера;
  • ремонт бендіксу стартера;
  • заміну втулок стартера;
  • заміну щіток стартера.

Сама заміна стартера проводиться тільки за її фінансової виправданості, або за бажання самого клієнта. Тому що ми бережемо фінанси не лише свої, а й тих людей, хто звернувся до нас за допомогою.

Ще кілька причин, звернутися до PLATINUM SERVICE

Ми володіємо лінійкою найсучаснішого обладнання, що дозволяє проводити ремонт та діагностику будь-яких вузлів та систем автомобіля. У нас Вам можуть однаково ідеально змінити масло, і провести повний ремонт КПП. Наш сервіс розташований за десять хвилин їзди від центру міста, тому будь-який житель Дніпра може швидко звернутися до «Platinum service» за допомогою. Ми не вважаємо себе дешевим сервісом, але при цьому встановлюємо демократичний рівень розцінок на роботу при високому рівні сервісу. Ви можете самі вибирати, які запчастини встановлювати на авто – це можуть бути і оригінальні вузли заводу виробника, та їх бюджетні аналоги, чого Вам не зможе запропонувати жоден офіційний дилер.

 Записатися в автосервіс 

Якщо Ви «потрапили» на ремонт стартера в Дніпрі, не поспішайте засмучуватися – у нас вартість подібної послуги відносно невелика, а Ви знайдете для себе сервіс, послугами якого зможете користуватися постійно, тому що один раз, який прийшов до нас за допомогою, зазвичай стає постійним клієнтом "Platinum service".