Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Підсвічування днища

Є автомобілі, які миттєво привертають увагу. Вони можуть бути не найдорожчими, найшвидшими чи найпотужнішими, але… Їх чудово характеризує термін «head turner» – «повертач голів». Що такі автомобілі відрізняє? Яскраві кольори, гіпертрофований аеродинамічний обвіс, низькопрофільна гума, випускна система, що басовито порикує.

Власники подібних авто - це зазвичай веселі хлопці та дівчата, які виросли на комп'ютерних іграх типу "Need for Speed: Underground" та медіафраншизі "Форсаж". До речі, саме там вперше багато хто побачив такий елемент тюнінгу, як неонове підсвічування днища авто.

Для чого це треба?

Підсвічування днища авто є кілька джерел світла, спрямованих на асфальт під самим автомобілем. Якщо система змонтована правильно, то в нічний час доби створюється візуальний ефект, ніби транспортний засіб ширяє над дорогою, не торкаючись її. Тому, якщо Ви хочете, щоб автомобіль привертав погляди оточуючих – встановлення підсвічування більш ніж виправдане.

Чи є у цьому практичний ефект? Транспортний засіб з таким додатковим джерелом світла стає набагато помітнішим, а значить, у нього набагато менше шансів зустрітися з неуважним водієм.

Виглядає такий апгрейд ефектно, увагу як сусідів потоком і пішоходів привертає гарантовано, і якщо він і змонтований правильно – тобто. не висвітлює жодних частин автомобіля, на який встановлений, то й легальний.

Що з установки?

Майстри нашого сервісу мають великий досвід монтажу світлоелементів підсвічування. При цьому ми враховуємо розташування та напрямок світлових пучків, що забезпечує максимально можливий ефект. Замовити всі деталі Ви можете як у нашому сервісі, так і закупити їх самостійно, доручивши колективу станції лише установку.

Давайте коротко розповімо, яким буває підсвічування днища, і за якими правилами воно має монтуватися на авто.

Можливі варіанти

Зараз такий тюнінг не вважається розкішшю, як було ще десять років тому - це просто візуальний засіб підкреслити переваги авто. Варіантів технічного рішення всього два – неонове підсвічування авто та світлодіодне. Кожен тип має свої сильні та слабкі сторони.

Неонова підсвітка

Неонове підсвічування є неоновими лампами, покритими зсередини люмінофором різних кольорів, і заповнені неоново-аргоновою сумішшю. Саме такі використовувалися під час зйомок фільму «Форсаж». Світіння неонових ламп яскраве і вони обов'язково вимагають встановлення спеціальних відбивачів. Неонове підсвічування днища автомобіля є зараз не найпопулярнішим варіантом. Недоліків такої системи чимало:

 • крихкість світлових елементів;
 • невеликий діапазон робочих температур;
 • чутливість до вібрацій;
 • складність адаптації до бортової електричної мережі авто;
 • короткий термін служби.
 • Неонові лампи підсвічування використовувалися першими. Нині такий варіант застосовується нечасто. Він доречний тільки в тому випадку, якщо Ви бажаєте зробити все так, як було в культовому фільмі, або створюєте виставковий варіант авто. У всіх інших варіантах використовується світлодіодне підсвічування.

Світлодіоди

Підсвічування днища світлодіодною стрічкою має велику кількість плюсів:

 • вона економічна;
 • проста у монтажі;
 • стійка до температур та зовнішніх механічних впливів;
 • не потребує встановлення громіздких відбивачів;
 • дозволяє міняти кольори.

Майстри нашого сервісу зазвичай агітують автовласників за встановлення саме такої системи, тому що діодне підсвічування днища не завдає ніяких незручностей під час експлуатації, але у будь-якому випадку ми готові реалізувати будь-який проект.

Як здійснюється установка?

Підсвічування на днищі автомобіля зазвичай не вимагає серйозного втручання у конструкцію авто. Співробітники станції технічного обслуговування «Platinum service» при цьому не проводять свердління кузова (оскільки це може сприяти появі додаткових вогнищ корозії), а використовують спеціальні полімерні кріпильні елементи, без шкоди кузовним панелям.

На нашому СТО підсвічування днища встановлюється за такими правилами:

 • ми не допускаємо провисання елементів освітлення та проводки, а також торкання їхньої випускної системи;
 • вся проводка укладається у спеціальну гофру, а елементи гідроізолюються;
 • для водія ми встановлюємо контролер, що дозволяє керувати системою підсвічування.

Якщо Ви вирішили виділити своє авто за допомогою такого засобу, звертайтеся до сервісу «Platinum service» – у нас установка підсвічування днища в Дніпрі проводиться з максимальною якістю.

 Записатися в автосервіс 

Переваги PLATINUM SERVICE

Крім виконання технічного обслуговування, ремонту та діагностики, ми професійно займаємося встановленням додаткового обладнання та тюнінгом автомобілів, починаючи від установки елементів аеродинамічного обважування і закінчуючи тонким налаштуванням підвіски. СТО розташоване в центрі м. Дніпро, має бокси з високотехнологічним обладнанням і висококваліфікованим персоналом, тому світлодіодне підсвічування днища монтується у нас дуже швидко.

Якщо ви вирішили виділити свій автомобіль із потоку – приїжджайте, ми будемо на Вас чекати!