Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Діагностика ходової та трансмісії

Правильна діагностика неполадок у ходовій частині та трансмісії автомобіля може займати тривалий період часу та вимагати вкладення чималих засобів, тому що ці системи механізмів відрізняються високою складністю.

Ходова частина складається з основних пружних елементів, додаткових пружних елементів, що направляють пристроїв підвіски та її демпфуючих елементів, а трансмісія автомобіля включає зчеплення, КПП, карданний вал, головну передачу, приводні вали (напівосі), шарніри кутових швидкостей (ШРУСи) і роздаткові. механізми. Як бачите, підсистем багато, тому пошуки несправностей у них можуть займати багато часу. Однак СТО «Platinum service» має передові лінії обладнання та програмного забезпечення, що дозволяє дуже швидко виявляти такі неполадки. Діагностика ходової частини, як і діагностика трансмісії автомобіля – це одна із спеціалізацій нашого центру.

Як ми проводимо діагностичні процедури?

Сучасні технології дозволяють легко діагностувати навіть невеликі поломки у будь-яких системах автомобіля. Методи нашого центру включають кілька способів: діагностику за допомогою комп'ютерних сканерів, діагностику на стендах, а також діагностику за допомогою вузькоспеціалізованого обладнання (акустичні датчики, термосканери).

Комп'ютерна діагностика ходової частини автомобіля

У ходовій частині важливо все, фахівці перевіряють стан гальмівної системи, можливий витік рідин, роботу підвіски та приводів. Не повинно бути люфтів, гулу та биття підшипників, у сайлент-блоках повинні бути відсутні тріщини. Оператор комп'ютерного сканера виявляє стан та працездатність амортизаторів, опор та рульових тяг, кути відхилень коліс, роботу гальмівних супортів. В «Platinum service» діагностика ходового автомобіля зазвичай здійснюється комбінованим методом, як комп'ютерним, так і на спеціалізованому стенді. Використовуючи цю схему, ми можемо виявити як дрібні поломки, і навіть їх передумови, а усунувши їх, забезпечити загальне якість своєї роботи.

Автоматизовані та комп'ютерні системи діагностики дозволяють також значно прискорити процес, а отже, оптимізувати та зменшити ціни на діагностику ходової частини.

Діагностика та ремонт трансмісії

Можливі несправності системи трансмісії включають:

  • пробуксовування зчеплення або його різке включення (це супроводжується ривком при старті);
  • гул у коробці передач та її некоректна робота;
  • сильні вібрації карданного валу;
  • висока температура провідного мосту.

Для виявлення причин цих проблем ми також використовуємо комплексний метод діагностики. Крім сканера, наші майстри можуть використовувати метричний метод, виявляючи перевищені люфти механізмів, акустичну методику, за якою датчики сканера сприймають перевищення шумів роботи агрегатів, а також віброакустичний та термічний методи діагностики трансмісії автомобіля. Використання їх у комплексі дозволяє виявити найменшу некоректну роботу механізмів на будь-якому автомобілі, від преміального класу до економного.

 Записатися в автосервіс 

Що ще може запропонувати СТО Golden Lion?

У нашому СТО Вам також швидко виконають діагностику та ремонт будь-яких систем автомобіля, провівши це максимально оперативно, щоб Ви не залишалися без автомобіля надовго. Ми знаходимося за десять хвилин їзди від центру міста Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонуємо гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Окрім цього «Platinum service» забезпечує евакуацію для автомобілів, послуги автоелектрика і шиномонтажу. Приїжджайте, ми завжди на Вас чекаємо, і готові допомогти в будь-яких ситуаціях.