Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Збільшення кліренсу

Рибалкам, мисливцям, любителям природи та всім тим, кого більше цікавлять напрямки, а не дороги, буде цікаво дізнатися, що наше СТО пропонує таку послугу як збільшення кліренсу (ліфтинг авто). Найчастіше їй користуються господарі пройдисвітів-позашляховиків, але іноді цікавляться і власники звичайнісіньких міських автомобілів. Можливість не боятися пошкодити бампера об бордюр, спокійно переїжджати великі дорожні нерівності, рухатися ґрунтовими дорогами до місця відпочинку - все це розширює можливості залізного коня і береже нерви його господаря.

Як і наскільки краще збільшувати кліренс?

Методика збільшення кліренсу у Дніпрі на СТО Platinum service досить проста. Ми можемо реалізувати три підходи для того, щоб Ваш автомобіль менше боявся перешкод:

  • невелике збільшення кліренсу для впевненої експлуатації автомобіля у місті;
  • високий кліренс тим, хто часто залишає асфальт;
  • максимальний ліфт для тих, хто взагалі асфальт бачить рідко, а пні та болота часто.

Ви самі зможете вибрати, на скільки сантиметрів підняти автомобіль над поверхнею, а ми спочатку розповімо про те, які переваги і недоліки є у кожної методики ліфта авто.

Програма мінімум

Найпростіший метод збільшити дорожній просвіт – замінити покришки більш високопрофільні. Спосіб відмінно підходить для звичайних легкових авто. Зазвичай це дає виграш 1-2 см. Мало? Може бути. Але як часто саме одного сантиметра не вистачає, щоби губа переднього бампера не зустрілася з бордюром! Перевага установки високопрофільної гуми також у тому, що автомобіль стане м'якшим, а якість доріг менше впливатиме на елементи його ходової частини.

Слід враховувати, що збільшення висоти гуми збільшує її деформацію в поворотах, тому автомобіль стає більш валким. У критичних ситуаціях збільшується ймовірність перекидання. Тому на звичайних автомобілях ми рекомендуємо збільшувати розмірність шин не більше, ніж на два розміри від тієї, яка вказана виробником (це не стосується будівництва авто для бездоріжжя). Якщо Ви вирішили збільшити кліренс на своєму авто за рахунок шин, можете сміливо звертатися на СТО «Platinum service». Ми проводимо шиномонтаж на радіусах від 12 до 24, і робимо це швидко та якісно (як і всі інші технологічні операції – діагностику, відновлення електрики та багато іншого).

Методика середнього рівня

Як підняти автомобіль для можливості виїзду на бездоріжжя? Чашки-проставки під пружини збільшать кліренс автомобіля на будь-який розмір. Зазвичай, саме це використовується для підготовки позашляховиків для частої експлуатації в складних умовах. Існують проставки для деяких моделей авто, що збільшують кліренс на 15 см!

До середнього рівня можна віднести і заміну пружин та амортизаторів на більш довгі та жорсткі – цей метод додатково збільшує ходу підвіски на стиск та відбій, та її енергоємність. Існують імениті компанії, які виробляють такі комплекти для позашляховиків, у тому числі знятих із виробництва, але популярних у джиперів.

Мінуси цих методів однакові – підвищення центру тяжкості, валкість та крен, погіршення курсової стійкості, збільшення споживання палива. Якщо Ви вирішили значно підняти кліренс таким чином, саме експлуатація автомобіля в умовах бездоріжжя повинна стояти в пріоритеті. Інакше засмучуватиметеся і засмучуватиметеся в кожному повороті.

Програма максимум (для тих, хто виїжджає на асфальт, щоб заправитися і поїсти)

Як збільшити кліренс максимум? Метод підходить для рамних автомобілів, що спочатку спроектовані під великі навантаження. У цьому випадку ліфтується і підвіска, і кузов, а також ставляться найбільші колеса.

Кузов піднімається над рамою за допомогою комплекту проставок та подовженого кріплення. Якщо Ви бажаєте підняти машину проставками в нашому СТО, це не займе багато часу. Кузов автомобіля спочатку відкручується від рами, а потім знову прикручується через спеціальні шайби з капролону або сталі.

Потім проводиться збільшення кліренсу рахунок підвіски. Тобто повторюється все те, що ми описували вище, у «методиці середнього рівня», лише на гранично високих значеннях.

Далі робиться відкат ще на один крок, і встановлюється високопрофільна гума. Тільки тепер вона може бути значно більшого розміру, тому що не чіплятиме за колісні арки. Зазвичай, це спеціальні позашляхові шини з агресивним малюнком. У лінійці кожного виробника шин для автомобілів зараз є такі моделі.

Комплексний підхід перетворить Ваш автомобіль на танк, який не боїться жодних перешкод. Люди на вулицях будуть дивитися на нього і показувати пальцями. А Ви зможете на своєму автомобілі переїжджати вбрід невеликі річечки, а пні не об'їжджати, а просто пропускати між колесами. Але будьте готові до того, що максимальна швидкість Вашого транспортного засобу приблизно дорівнює середньої швидкості тих, хто подібний тюнінг не проводив.

Навіщо потрібна велика гума на бездоріжжі?

Високопрофільні грязьові колеса дозволять збільшити дорожній просвіт автомобіля в нижніх точках (під редукторами мостів, баком та елементами вихлопної системи) і навчать не бояться великих вертикальних перешкод. Чим більший діаметр колеса, тим простіше йому перекочуватися через велике каміння, колоди, ями та колії. Додатково росте пляма контакту з поверхнею, а значить падає навантаження на ґрунт, автомобіль менше провалюється.

На скільки сантиметрів збільшувати кліренс?

Як Ви зрозуміли, підняти над землею можна будь-яке авто, головне це доцільність такого процесу. На нашому сервісі буває таке, що ту саму модель автомобіля (наприклад, Subaru Forester) ліфтують в одному боксі, і занижують в іншому. Все залежить від того, що потрібне власнику, в яких умовах він частіше використовує транспортний засіб.

Як збільшити дорожній просвіт біля міського автомобіля? Для звичайного авто 1-3 сантиметри за рахунок високих шин буде вже достатньо. Цифра здається невеликою, але це тільки здається. Насправді навіть візуально буде помітно, що автомобіль став вищим. Також це трохи позначиться в негативний бік на чіткості управління, але компенсується збільшеною плавністю ходу.

Для тих, хто їздить на полювання і риболовлю підійде ліфт підвіски на 3-5 см. Автомобіль рідше чіплятиме «пузом» і набагато веселіше перетинатиме переломи рельєфу. Плюс підвищаться кути в'їзду-виїзду (але знизиться кут можливого крену).

Кому може знадобитись максимальний ліфт? Зазвичай такі люди – це «джипери»-спортсмени, які змагаються між собою у трофі-рейдах та тріалах. Вони готові йти на всяке, щоби придумати, як підняти авто хоч трохи сильніше, ніж у суперників. Це дає їм можливість перескакувати через повалені дерева, лазити глибокою колією і дивитися на всіх зверхньо в буквальному сенсі.

Про те, як проводять збільшення кліренсу на СТО PLATINUM SERVICE

Сучасні лінії обладнання та досвідчений колектив дозволяють нашим клієнтам реалізувати будь-який проект зі зміни кліренсу авто. Ми можемо допомогти як власнику звичайного легкового міського автомобіля, так і тому, хто перетворює звичайний позашляховик на злого пройдисвіта, що наїжачився шноркелями, хай-джеками, лебідками по колу і силовими бамперами. Тому, якщо Ви шукаєте СТО для збільшення кліренсу авто в Дніпрі, зверніть увагу на «Platinum service» – ми підготуємо індивідуальну пропозицію, від якої буде важко відмовитися!

 Записатися в автосервіс