Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Установка сабвуфера в автомобілі

Установка сабвуфера в автомобіль може здатися справою простою, але в такому монтажі ховається безліч «підводних каменів», про які здогадуються далеко не всі. Якщо Ви хочете використати потенціал акустичної системи повністю, то краще довірити її монтаж професіоналам.

Коротко про те, що таке сабвуфер та як його вибрати

Сабвуфер – це частина акустичної системи, яка відтворює найнижчі звуки. Баси відмінно поширюються в просторі, тому сабвуфер зазвичай є єдиним великим динаміком з потужним підвісом, закріпленим у закритому герметичному коробі або фазоінверторі.

Автомобільний сабвуфер може бути активним (забезпеченим вбудованим у корпус підсилювачем), так і пасивним (що використовує канал стереосистеми). Який поставити сабвуфер у машину – це вирішуватиме Вам. Ми можемо втілити будь-які технічні рішення.

На якість сабвуфера впливають такі характеристики:

  • потужність (пікова та номінальна);
  • чутливість (співвідношення площі дифузора до довжини ходу);
  • опір (імпеданс);
  • розмір динаміка;
  • матеріал та розмір короба.

Найголовніші правила при виборі моделі:

  • активний сабвуфер (попри свою технічну складність) є за підсумком бюджетним варіантом (чому так ми напишемо нижче);
  • найважливіший показник якості системи – це співвідношення потужності та чутливості (за інших рівних умов краще вибрати той динамік, у якого вища чутливість);
  • чим більший розмір короба, тим природніше і глибше передаватимуть низькі частоти.

Хотілося б відзначити, що дуже важливий пункт – те, як було проведено встановлення сабвуфера, може сильніше впливати на його звучання, ніж основні технічні характеристики. Найкраща модель саба може деренчати як брязкальце і хрипіти, якщо була поставлена ​​з порушеннями технології та неправильними комплектуючими!

Монтаж акустичних систем у СТО PLATINUM SERVICE

Якщо Ви хочете отримати якісний та глибокий звук автомобільної акустичної системи, то звертайтесь до нашого сервісу. Майстри «Platinum service» проведуть необхідні монтажні роботи з урахуванням усіх характеристик, як акустики, так і самого авто. Встановлення сабвуфера в машину не займає багато часу, але кардинально змінює звучання штатної аудіосистеми.

Компоненти для встановлення

Силовий кабель

Як говорилося, ми проводимо роботу зі встановлення сабвуфера в авто, враховуючи безліч параметрів. Для початку підбирається силовий кабель. Необхідний переріз розраховується виходячи з потужності акустики (воно може становити від 0.644 до 8.25мм). Крім того, силовий кабель на сабвуфер і сигнальна проводка повинні бути максимально віддалені один від одного, тому що їхнє близьке розташування може створювати перешкоди та фонові шуми.

Акустичний провід

Діаметр акустичного дроту (за яким сигнал з підсилювача йде безпосередньо на динамік) впливає якість звуку. Зазвичай при установці саба в машину, ми використовуємо мідні кабелі діаметром 4 мм, але для особливо потужних систем діаметр використовуваного акустичного дроту може становити 6мм.

Керуючий кабель

Головний параметр керуючого кабелю - це захист від наведень і зайвих шумів. Наші фахівці при встановленні саба в авто воліють використовувати високоякісні брендові магістралі, вартість яких буває відчутною (деякі установники тому воліють використовувати звичайні дроти). Довжина цих кабелів підбирається фахівцями «Platinum service» конкретно під автомобіль, іноді аж до сантиметра. Але результат використання якісного керуючого кабелю більш ніж виправданий - тільки з ним можна отримати правильне звучання.

Також спеціалістами нашого сервісу підбираються роз'єми (фішки), кільцеві та вилкові наконечники, запобіжники з колбами різного формату, дистриб'ютори (якщо використовуються кілька підсилювачів). Всі ці компоненти системи можуть здатися дрібницею, але якщо автовласник бажає чути чистий і глибокий бас, а не просто шум, то важлива кожна деталь.

Встановлення системи

Найчастіше установка саба проводиться прямо в багажник автомобіля. При цьому корпус закріплюється або до спинок задніх сидінь, або до підлоги прямо в центрі (це дає невелике поліпшення звуку). Тому встановлення сабвуфера в седан зазвичай складніше, ніж у хетчбек чи універсал – доводиться жертвувати вільним простором.

Активний чи пасивний?

Від вибору типу акустики залежить вартість установки сабвуфера. Найпростіше монтуються активні сабвуфери, підсилювач яких знаходиться у корпусі. Їх вартість (при рівних характеристиках) зазвичай вища, ніж у пасивних, які є просто великим динаміком в корпусі. Однак до пасивного сабвуфера необхідно буде докупити підсилювач, і загальна вартість уже обжене опонента. Також сама установка пасивного саба включає більшу кількість технологічних операцій.

Монтаж акустики з активним сабвуфером відбувається швидко та просто. При хорошому налаштуванні система з пасивним сабвуфером дозволяє отримати більш об'ємне і щільне звучання, вона популярна у цінителів якості звуку.

Якщо Ви вирішите встановити сабвуфер в машину в «Platinum service», то наші спеціалісти проведуть монтаж елемента акустичної системи, дотримуючись усіх вимог техніки безпеки (потужність сабвуферів буває досить великою, щоб викликати навантаження автомобільної проводки). Також ми можемо встановити конденсатори (вони усувають «провали» підсилювача, що виникають на пікових значеннях потужності), аудіокроссовери (ці пристрої дозволяють налаштовувати частотні діапазони на кожен динамік) та будь-які інші пристрої, що інтегруються в автомобільну аудіосистему.

Що ми ще можемо?

Якщо Вам необхідно провести установку сабвуфера у Дніпрі – наше СТО для цього чудово підійде, при цьому вартість установки сабвуфера в машину Вас приємно здивує. Але слід знати, що крім цього ми проводимо широкий перелік інших робіт щодо зовнішнього і внутрішнього апгрейду авто, а також ремонт транспортних засобів та їх технічне обслуговування.

На сервісі «Platinum service» працює відмінна команда професіоналів своєї справи, а лінії обладнання, що використовуються, відповідають найсучаснішим вимогам. Звертайтеся – Ваш автомобіль буде у надійних руках.

 Записатися в автосервіс