Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт інжектора

 Працюємо до останнього клієнта 
 Безпечне зберігання Вашого автомобіля 
 Дотримання термінів виконання робіт 
 100% гарантія якості обслуговування 

 Записатися в автосервіс 

inzhektorІнжекторні двигуни повністю замінили карбюраторні на ринку автомобільного виробництва. Інжекторна система подачі палива найефективніша на сьогоднішній день і дозволяє в кілька разів зменшити витрати бензину. Подача горючої суміші регулюється за допомогою центрального електронного блоку керування та відбувається шляхом форсунок-розпилювачів під тиском. Для балансування необхідного тиску процесу подачі бензину двигун форсункова рампа має систему зворотної подачі палива в бак.

Які бувають поломки інжектора?

Несправність інжектора може спричинити серйозні наслідки, оскільки система безпосередньо пов'язана з паливом і якщо вона протікає або забивається може статися загоряння. Щоб уникнути капітального ремонту та заміни інжектора, варто робити профілактичну перевірку та чистку раз на півроку (кожні 30-40 тисяч кілометрів).

Ось кілька проблем, які можуть виникати під час експлуатації інжекторної системи:

 1. Забруднення фільтра тонкого очищення палива - необхідно міняти фільтр кожні 30-50 тисяч кілометрів залежно від того, як зазначено в інструкції з експлуатації вашої моделі;
 2. Забруднення форсункових сопел - форсунка розпорошує паливо широким зондом для кращого змішування з повітрям. При налипанні смолистих сполук розпорошення відбувається вузьким зондом і підвищується витрата бензину.
 3. Зношування трубки подачі палива в рампу - місця підтікання палива можуть призвести до займання автомобіля, таку поломку потрібно терміново усунути.
 4. Забруднення пропускних клапанів – найпоширеніша проблема взимку.
 5. Перебої в електронній системі управління - механічні або програмні проблеми, пов'язані з несправністю блоку, що управляє, або з'єднувальних проводів від блоку до системи подачі пального.

Найбільш поширені процедури з ремонту інжектора

Наше СТО PLATINUM SERVICE пропонує промивання інжектора, яке є нерозбірним та вартість цієї послуги ви можете подивитися на нашому сайті sto.dp.ua. Нерозбірна процедура передбачає чистку всередині автомобіля, не виймаючи деталі. Процес промивання відбувається у кілька етапів:

 • підбір рідини для промивки для вашого авто;
 • відключення системи подачі від паливного циклу;
 • підключення системи подачі бензину до промивної машини;
 • промивання під тиском;
 • зворотне приєднання.

Промивання інжектора проводиться як профілактичний захід, оскільки під час експлуатації на стінках рампи та форсунок з'являється нагар. Більш серйозне технічне обслуговування та діагностика проводиться за допомогою ультразвуку.

Ультразвукове очищення інжектора більш трудомістка процедура, яка включає не тільки усунення забруднень, а й тестування форсунок на працездатність. Проходить вона також у кілька етапів:

 • знімання форсунок;
 • тест на пропускну здатність та герметичність;
 • змащування ущільнювачів та клапанів;
 • приміщення у кавітаційну ванну;
 • тест на пропускну здатність та герметичність.

Після чищення форсунки встановлюються назад у автомобіль.

 Записатися в автосервіс