Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Автосервіс Platinum service - комплексне обслуговування автомобілів у Дніпрі

На сьогоднішній день у Дніпрі існує величезна кількість СТО – це і офіційні сервіси, і великі майстерні та багато дрібних, приватних, як то кажуть у народі «гаражних сто». При такому достатку сто автолюбителю складно зробити вибір кому ж довірити «свого улюбленця». Так ось, відповідь на це питання є автосервіс «Platinum service» у місті Дніпро.

Сервіс заснований для досягнення максимальної зручності обслуговування клієнтів автосервісу «Platinum service». Ідея створення такого сервісу виникла у керівника компанії Михайла Пилипенка: «Щоб перебувати на «новому» рівні у сфері ремонту автомобілів, ми маємо підійти до справи комплексно. Сьогодні автомобіліст не женеться за економією, йому потрібна якість та увага. Також, «Platinum service» пропонує низку вигідних переваг тих автомобілістів, хто став клієнтом нашого автосервісу. Але про це вже при зустрічі, тому приїжджайте» – підсумував Михайло Пилипенко.

Чому автосервіс «Platinum service»?

  • зручне розташування всього за 10 хвилин від центру міста Дніпро;
  • сучасне обладнання;
  • висока кваліфікація наших працівників;
  • різноманітний спектр послуг;
  • акційні пропозиції.

Переваги СТО "Platinum service"

«Ми не рахуємо ремонт автомобілів на нашому автосервісі своєю роботою. Це наш спосіб життя. Механіки, менеджери, керівний склад - всі готові працювати ту необхідну кількість часу на добу, щоб забезпечити максимальну якість та сервіс для наших клієнтів» - каже Михайло. Також ми допомагаємо нашим клієнтам, багато з яких стали вже нашими друзями, далеко за межами стандартних можливостей багатьох СТО. Я вважаю, це і є наша головна перевага серед усіх сто у Дніпрі – ставлення до наших клієнтів».