Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Тонування скла

Тонування автомобіля ділить людей на два табори. Вони засипають один одного аргументами «за» і «проти» і сперечаються з таким жаром, ніби зачеплені їхні найвищі почуття. А нам немає сенсу сперечатися ні з тими, ні з іншими. Наш автосервіс займається тонуванням авто в Дніпрі (Дніпропетровську) вже дуже давно, тому якщо Ви хочете більше дізнатися про те, чи потрібно тонувати автомобіль, і якщо треба, то наскільки сильно, зверніться на СТО «Platinum service» і ми Вам все розповімо, а якщо забажаєте, то й зробимо!

Плюси та мінуси тонування

Більшість процедур, що стосуються проведення тюнінгу автомобіля, мінуси є прямим наслідком плюсів. Грубо кажучи, збільшуючи кліренс, Ви покращуєте прохідність, але погіршуєте керованість, а якщо Ви встановлюєте антикрило на більший кут, то зменшуєте максимальну швидкість автомобіля, але збільшуєте притискну силу задньої осі (всі ці процедури доступні на нашій станції).

А ось із тонуванням все не так. Тонування автомобіля хороше тим, що якщо зроблено правильно, то взагалі не має мінусів!

Можливі мінуси тонування

Якщо вважаєте, що затонований у нуль автомобіль – це круто, ми вас розчаруємо. Круто це було в дев'яностих, як і саме слово «круто». Нині ж воно викликає в оточуючих не захоплення, а скоріше негативну реакцію. В умовах сучасного світу за повністю тонованим склом зазвичай ховається або людина з комплексами, або той, кому є що приховувати, або особистість, що наглухо застрягла уявлення про життя в минулому тисячолітті.

Крім того, сильне тонування машини:

  • значно знижує світлопропускну здатність стекол та реально зменшує можливість водія побачити перешкоду, особливо в умовах сутінків чи туману;
  • привертає увагу наглядових органів та збільшує кількість зупинок для перевірки відповідності затемнення дозволеному рівню;
  • змушує встановлювати додаткове обладнання, таке як парктроніки та камери заднього виду, тому що в стиснених умовах їзда заднім ходом стає практично неможливою.

Слід зазначити, що це стосується лише сильної тонування, що має низьку світлопропускну здатність. Або тонування зроблене дешевими плівками. Як вже говорилося, якщо Ви все повернете правильно, то мінусів не буде зовсім, а залишаться тільки плюси, плюси, плюси та нічого більше.

Плюси тонування

Найголовніший плюс правильного тонування - різке зниження проникнення в салон ультрафіолетового випромінювання. Це зменшує вигоряння кольору всіх елементів оздоблення салону та зберігає їх зовнішній вигляд. Також зменшується навантаження на кондиціонер у спекотні сонячні дні, тому що салон авто буде нагріватися від сонця набагато менше. Зменшиться акустичний шум через зниження вібрації самих стекол. Крім того, якісне тонування виглядає так само чудово, як добре підібрані сонячні окуляри на гарному обличчі. Втім, сучасні плівки для тонування можуть вирішувати інші завдання.

Які бувають плівки?

Ціна тонування авто залежить в першу чергу від плівки, що використовується. Виробники випускають безліч варіантів, і деякі з них мають вельми незвичайні властивості. На нашому СТО можна реалізувати будь-який проект із будь-яким різновидом плівки, тому давайте трохи розповімо про ті можливості, які вони дають.

Кольорові плівки

Це найпростіший і найдешевший варіант. Тонувальна плівка являє собою шар полімеру із заданою прозорістю. Ця прозорість встановлюється за допомогою введення до складу пігменту-барвника. Він може бути чорним, коричневим, червоним практично будь-яким. Можна підібрати тонування кольору кузова автомобіля, а можна зіграти на контрастах. Але якщо чесно, такі плівки зараз випускаються багатьма виробниками, і не всі з них стежать за якістю. Якщо Ви хочете, щоб тонування виглядало шикарно, зверніть увагу на наступний варіант.

Металізовані плівки

Уявляєте собі, як працює автомобільна фарба металік? Металізовані плівки для тонування дуже схожі за принципом дії. У шар полімеру введені дрібні металеві частинки. Через це вона починає відбивати колір та переливатися на сонце. Такі плівки дуже надійні в експлуатації, мають відмінні якості міцності, добре відображають ультрафіолет і зберігають свої властивості тривалий час.

Атермальні плівки

Розроблено спеціально, щоб не пропускати ультрафіолет. Якщо без них салон під прямими променями літнього сонця нагрівається до 54°С, атермальна плівка на лобове скло знизить температуру до 38°С. Як бачите – чудовий захист. Ці плівки мають високу світлову прозорість і практично не викликають погіршення видимості, але при цьому зменшують виникнення відблисків на склі, що робить їзду в нічний час більш комфортною. Варто зазначити, що атермальне тонування в Дніпрі (Дніпропетровську) на нашому сервісі проводиться все частіше, а це означає, що люди більше замислюються про практичну вигоду процесу, а не про те, щоб виглядати як герої дешевого бойовика.

Броньовані

Насправді вони називаються зміцнювальні, захисні або антивандальні. Знаєте, як відбувається найпоширеніша крадіжка з авто? Зловмисник розбиває вікно машини, і витягує із салону все, що йому до душі (автомагнітолу, забуту барсетку, тощо) Антивандальна плівка  зміцнює скла настільки, що вони починають витримувати справді сильні удари, і навіть якщо скло автомобіля розбилося, то його уламки не розлетяться, а залишаться з'єднаними в єдине ціле.

Infinity (Інфініті)

Окремий різновид металізованих плівок, в якому металеве напилення нанесене із зовнішнього боку. Мають максимальний дзеркальний ефект і високу міцність. Відмінно працюють, якщо Ви хочете привернути увагу до автомобіля, а тому підходять для різноманітних шоу-карів. Ступінь відбиття світла сягає 70%. Слід пам'ятати, що їзда таким автомобілем дорогами загального користування викличе підвищений інтерес усіх правоохоронних органів – в нашій країні дзеркальне тонування стекол авто заборонено.

Про законність тонування трохи скажемо окремо.

Як вибрати плівку для тонування за законом?

Керуйтеся здоровим глуздом і буде Вам щастя. Здоровий глузд, взятий із Закону України «Про дорожній рух» говорить:

  • тонування лобового скла повинно мати пропускання світла не менше 75%;
  • для бічного скла – не менше 70%;
  • для заднього скла – не вказано.

Життєвий здоровий глузд говорить про те, що ці норми можна трошки зрушити без особливих проблем, особливо якщо не спокушатися радикальними варіантами, про що було сказано на початку. Якісне тонування виглядає як заводське, тому не привертає уваги правоохоронних органів, але приховує особистий простір від сторонніх очей.

Як клеять тонування на СТО PLATINUM SERVICE?

Дотримання технологій тонування авто - це гарантія, що плівка протримається довгі роки, надійно захистить салон від ультрафіолету і зробить перебування в автомобілі комфортнішим. Наші майстри використовують сучасне обладнання та мають великий досвід у роботах. Після завершення робіт Ваш автомобіль буде виглядати так, ніби його скла були затемненими із заводу.

Бажаєте затонувати авто у Дніпрі та захистити салон від ультрафіолету, свої очі від відблисків, а майно від зайво цікавих очей? Милості просимо у «Platinum service»!

 Записатися в автосервіс