Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна фільтрів

При технічному обслуговуванні проводиться заміна фільтрів автомобіля та робочих рідин. Виконання таких процедур продовжує ресурс машини та робить її експлуатацію безпечнішою. Заміна фільтрів в авто є нескладною процедурою, але для її виконання знадобиться певний досвід і професіоналізм. Такі системи очищення служать для фільтрації повітря та видалення домішок із технічних рідин. Без їхньої своєчасної заміни експлуатація транспортного засобу буде небезпечною.

Обслуговування фільтрів авто

Робота двигуна внутрішнього згоряння та рух дорогою створюють складні умови для експлуатації техніки. При роботі в забрудненому середовищі заміна фільтра буде необхідна і дозволить мінімізувати всі негативні фактори. СТО «Platinum service» допоможе водієві привести машину в порядок і змінити розхідники, що відпрацювали свій ресурс. Наш автосервіс проведе заміну рідин і встановить нові фільтри в автомобілі.

Особливості повітряного фільтра

Очищення повітря необхідне для двигуна та салону. Для нормальної роботи двигуна встановлюється повітряний фільтр, виготовлений у вигляді плоского блоку. Його комірки виконані з паперу, який для кращої фільтрації складений гармошкою. Заміна такого фільтра виконується згідно з рекомендаціями виробника авто або на підставі візуального огляду.

Заміна фільтра салону необхідна при зниженні його пропускної здатності або появі в машині неприємних запахів. Його обслуговування проводиться не рідше ніж 2 рази на рік або кожні 20 тис. км пробігу. Залежно від марки автомобіля можуть встановлюватися як прості паперові фільтри, і багатошарові системи фільтрації.

Особливості паливного фільтра

Без попереднього очищення палива навіть найсучасніший мотор швидко вийде з ладу. Залежно від марки автомобіля такий фільтр може мати магістральне або занурювальне виконання. Заміна паливного фільтра проводиться через 20-25 тис. км і необхідна безперебійної роботи ДВЗ. Його сильна засміченість призведе до втрати потужності та швидкого зносу двигуна.

Особливості масляного фільтра

Заміна масляного фільтра потрібна для запобігання попаданню на деталі, що потребують мастила, мікрочастинок та сторонніх домішок. Зазвичай у цих системах очищення використовується водостійкий папір. Ціна таких розхідників невисока і влаштує кожного автолюбителя. Особливість цих фільтрів полягає в тому, що вони змінюються при заміні олії.

Коли потрібно замінити фільтри?

Майже всі розхідники виробник встановлює терміни граничної експлуатації. Заміна салонного фільтра або робочих рідин може бути проведена раніше за встановлений термін. Наявність сторонніх запахів або некоректна робота двигуна часто свідчить про проблеми в системі фільтрації.

 Записатися в автосервіс 

Замена расходников в PLATINUM SERVICE

Експлуатація автомобіля без правильного технічного обслуговування швидко призведе до небажаних поломок. Ціна заміни звичайних розхідників непорівнянна з великовузловим ремонтом. Професійна заміна масла та фільтрів у нашому СТО запобігає будь-яким недолікам у роботі автотранспорту і буде вигідна з наступних причин:

  • стабільна робота всіх систем та вузлів автомобіля;
  • відповідність машини своїм технічним характеристикам;
  • збільшення безпеки при керуванні транспортним засобом.

СТО «Platinum service» пропонує професійний сервіс для автотранспорту. У нас також можна замовити евакуатор, який доставить машину до місця ремонту з будь-якого району Дніпра. Ціна наших послуг прийнятна для кожного автовласника, а якість сервісу дозволить не перейматися автомобілем, адже він буде в надійних руках!