Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Шумоізоляція

Комфорт водія та пасажирів багато в чому залежить від шумоізоляції автомобіля. Ні для кого не секрет, що базові моделі середньоцінових машин із салону оснащені досить мізерною шумоізоляцією, або практично повністю позбавлені її. З одного боку, це ніяк не впливає на важливі показники експлуатації авто, а з іншого боку цей факт викликає безліч незручностей. Різні зовнішні звуки та стуки часто зайво насторожують. Адже, як відомо, з появою сторонніх звуків необхідно звернутися до служби техобслуговування виявлення поломки.

Подібні подразники нерідко викликають бажання змінити ситуацію та підвищити свій комфорт при водінні. У цьому допоможе якісна шумоізоляція авто у Дніпрі від «Platinum service».

 Працюємо до останнього клієнта 
 Безпечне зберігання Вашого автомобіля 
 Дотримання термінів виконання робіт 
 100% гарантія якості обслуговування 

 Записатися в автосервіс 

Які види обезшумки бувають?

Умовно знешумлення салону можна розділити на два типи:

  • Звукоізоляція – поглащує високочастотні шуми.
  • Віброізоляція – знижує надходження низькочастотних шумів.

Віброізоляція - невід'ємний етап при встановленні правильної знешумки авто. Вібрація від усіх частин ходової, наприклад, від мотора чи коліс, завдає досить сильного дискомфорту. Хоча й двері з дахом при швидкісній їзді додають «тремтіння». Тому важливо поєднувати ці два типи під час роботи, і після нанесення віброізоляційних матеріалів варто нанести шумоізолятор.

Які види повної шумоізоляції варто зробити

  1. Шумоізоляція дверей.
  2. Зашумлення статі.
  3. Шумоізоляція багажника та задніх крил.
  4. Шумоізоляція моторного щита.
  5. Шумоізоляція капота.
  6. Зашумлення даху.

Важливо: при підготовці автомобіля до знешумки необхідно відключити всю електрику. Після цього провести повне знежирення всіх частин, куди кріпиться шумоізоляція.

Головне завдання майстра - правильно встановити всі матеріали до поверхні, що обробляється, щоб не створювалися перешкоди при подальшій експлуатації всіх деталей обробки і не відбувалося відшарування матеріалу під впливом зовнішніх факторів.

Якісно проведена шумоізоляція автомобіля додатково створює енергозберігаючий ефект. При обробці елементів кузова шумоізоляційним матеріалом потрібно повне розбирання та збирання авто. Тому цей процес краще довірити досвідченим майстрам, які зроблять свою роботу швидко та якісно – ви можете сміливо звертатися до нас для професійного виконання цього завдання у Дніпрі. Ціна роботи буде залежати від фронту робіт, що використовуються, типу використовуваних матеріалів та індивідуальних характеристика автомобіля.

Вартість шумоізоляції авто в Дніпрі стартує від 1000 грн (при локальній шумоізоляції арок чи дверей) до 35000 грн на повну знешумку:

 Записатися в автосервіс