Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Тюнінг автомобіля

 Працюємо до останнього клієнта 
 Безпечне зберігання Вашого автомобіля 
 Дотримання термінів виконання робіт 
 100% гарантія якості обслуговування 

 Записатися в автосервіс 

Під поняттям тюнінг автомобіля, найчастіше представляється зовнішній апгрейд автомобіля, підвищення його впізнаваності. Насправді ж, тюнінг авто - це складний збірний образ усіх можливих удосконалень у машині для покращення заводських показників. Це можуть бути покращення в ходовій, електрики або зовнішності. Тюнінг салону та зміни зовнішнього вигляду авто називають стайлінгом.

До такого виду тюнінгу, як стайлінг відносять такі поліпшення:

  • Встановлення підсвічування днища
  • Заміна або фарбування дисків
  • Установка бампера та спойлера
  • Установка сабвуфера та аудіосистеми
  • Встановлення моніторів
  • Покриття машини авто плівкою і т.д.

Будь-які, навіть неймовірні ідеї автовласника щодо зміни його автомобіля під силу досвідченим майстрам СТО «Platinum service» Дніпро, тюнінг яких надасть ТС незабутній зовнішній вигляд. Але ж не лише зовнішність виділяє автомобіль серед інших. Комфорт, швидкість, маневринність – ось головна мета справжнього поціновувача дорожніх пригод.

Але не завжди купується автомобіль відповідає всім перерахованим вимогам, та і його вартість не кожен може собі дозволити. Хоча якщо робити тюнінг поступово, фінансове питання стоятиме не так гостро.

Внутрішній тюнінг автомобілів для збільшення потужності включає:

  • Збільшення потужності та форсування двигуна
  • Поліпшення випускної та гальмівної системи
  • Тюнінг трансмісії
  • Тюнінг вихлопної системи та багато іншого.

Що таке чіп-тюнінг?

Можна відзначити два різні напрямки тюнінгу, це повний і частковий. При другому варіанті замінюють деякі деталі двигуна на аналогічні спортивні, тим самим підвищуючи показники швидкості на 15-20 відсотків. Або оптимізуючи програми управління, знижують витрати палива. Подібні часткові зміни називають чіп-тюнінг.

Навіщо потрібний повний тюнінг авто?

У варіанті з повним тюнінгом, автовласники хочуть домогтися від автомобіля максимальної швидкості та маневреності, тому замінюють усі частини двигуна на спортивні. Процес апгрейду може супроводжуватися розточуванням циліндра та встановленням турбіни.

Підготовкою машин до перегонів зазвичай займаються окремі спеціалісти. А ось для міських гонок, так званих міських ралі чи автоквестів, автомобіль можна підготувати у тюнінговому центрі при станції техобслуговування.

 Записатися в автосервіс