Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Техобслуговування та ремонт BMW

Німецькі автомобілі завжди мали привілейований статус у світовому автопромі, але навіть серед виробників «Великої Трійки» BMW виділяється своїми відточеними драйверськими можливостями, нетривіальним дизайном та технічними рішеннями, що випереджають час. Сучасний модельний ряд баварських автомобілів прагне освоювати нові споживчі ніші, але якого б залізного коня Ви собі не вибрали, автосервіс «Platinum service» радий запропонувати свої послуги на ремонт та обслуговування BMW всіх моделей.

Чому ми займаємося та любимо займатися автомобілями BMW?

Варто зауважити, що в нашій компанії закріпилося особливе ставлення до автомобілів з біло-блакитним пропелером на капоті. Основна причина у тому, що серед співробітників центру багато фанатів саме цієї марки. Їх можна зрозуміти - BMW, як ніякі інші авто преміум-сегмента, призначаються саме для водія, задоволення його амбіцій, для його комфорту, для виконання його бажань. Однак, за всієї своєї підкресленої спортивності, вони залишаються добротними та якісними машинами, зробленими з німецькою пунктуальністю та любов'ю до комфорту.

Незважаючи на те, що концерн BMW є символом якості та надійності, його автомобілям все ж таки потрібно іноді проводити техобслуговування та ремонт. Причому такі процеси у баварців відрізняються високою технічною складністю, наприклад регулярне обслуговування БМВ Х5 включає специфічні операції з електронікою.

Особливості обслуговування BMW

Автомобілі цієї марки заслужено ставляться до преміум-сегменту і мають високий рівень оснащеності найсучаснішими опціями та автоматичними системами контролю. Тому обслуговування BMW має проводитися лише досвідченими механіками за наявності лінійки відповідного обладнання та програмного забезпечення. На щастя, «Platinum service» є одним з небагатьох автосервісів, комплексний підхід якого дозволяє проводити технічне обслуговування BMW на рівні, рекомендованому самим автовиробником марки.

У нашому центрі може проводитись:

  • ремонт та обслуговування BMW e39 - бізнес-седан п'ятої серії досі користується стійким попитом на вторинному ринку, а поважний вік моделі, яка випускалася з 1995 по 2003 рік, змушує наших співробітників ставитися до неї з особливою уважністю;
  • ремонт і обслуговування БМВ е60 - свого часу ця модель стала іконою нового стилю BMW, і незважаючи на те, що шістдесятка не випускається вже більше 10 років, вона досі приковує до себе захоплені погляди оточуючих;
  • ремонт і обслуговування BMW X5 – середньорозмірний кросовер, який настільки полюбився в нашій країні, що був одним із найбільш купованих позашляховиків, але популярність зіграла з ним злий жарт, безліч автомобілів обслуговувалося в гаражних сервісах і сильно постраждали від «золотих рук» умільців.

Варто зауважити, що незважаючи на високий якісний рівень нашого сервісу, ми утримуємо свої розцінки на демократичному рівні, і вартість обслуговування BMW X6 (одного з найвибагливіших повнопривідників цієї марки) буде в «Platinum service» нижчою, ніж у основних конкурентів.

Коротко про можливості нашого центру

Ми маємо все необхідне обладнання, щоб проводити будь-які роботи з ремонту та технічного обслуговування цих німецьких автомобілів, а співробітники компанії мають величезний досвід для виконання робіт. Звернутися до «Platinum service» стоїть і ось ще чому:

  • ми розташовані близько до центру міста Дніпро;
  • на СТО встановлено лінійку спеціалізованого сучасного обладнання для ремонту БМВ;
  • наші співробітники постійно проходять офіційні курси та вдосконалюють свої навички;
  • ми надаємо широкий спектр послуг та можемо відновити будь-яку систему будь-якого авто;
  • у нас закріплено вже згадану невисоку вартість обслуговування БМВ
  • діє гнучка система знижок та індивідуальна дисконтна система.

 Записатися в автосервіс 

Якщо Вам потрібно упорядкувати свій автомобіль, зробити його знову швидким, слухняним і привабливим для оточуючих, звертайтеся до «Platinum service», обслуговування БМВ – це наша робота, до якої ми ставимося із задоволенням.