Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Техобслуговування та ремонт TOYOTA

5773886f932b6Тойота – це найбільша у світі японська автомобілебудівна корпорація та найдорожчий автомобільний бренд у світі. Може випускати близько 8 млн авто на рік. Зазвичай на лініях виробництва одночасно знаходяться близько 70 різних моделей – від електромобілів та міських малолітражок до джипів, пікапів та військової техніки.

Toyota контролює і шанований усіма представницький бренд Lexus. Всі автомобілі, випущені виробником, зарекомендували себе як надійні, технологічні, з вивіреним дизайном та конструкторськими рішеннями. У нашому сервісі цю марку люблять та поважають.

Техобслуговування Toyota у нас добре вивчене, лінійка спеціалізованого обладнання та необхідне програмне забезпечення дозволяють на рівних конкурувати з Toyota-сервіс будь-якого офіційного дилера.

 Записатися в автосервіс 

Особливості техобслуговування та ремонту популярних моделей

Ми не є офіційним дилером компанії Toyota, це дозволяє нам утримувати демократичніший рівень цін на свої послуги. Обслуговування Toyota у дилера вийде дорожче, а часу займе більше.

Сервіс «Platinum service» у своїй роботі орієнтується на потреби та можливості клієнта, а не на прописаний автовиробником регламент. Заздалегідь скажемо, що вартість обслуговування Toyota приблизно дорівнює вартості обслуговування авто інших японських корпорацій «Великої Трійки».

Обслуговування Тойота Рав 4

Регулярне технічне обслуговування вашого Рав-4 повинно сприйматися як даність. У сервісі треба з'являтися разів на десять тисяч кілометрів. Автомобіль зарекомендував себе надійним при правильній експлуатації. Якщо не ганяти його бездоріжжям, то равик буде служити вірою і правдою дуже довго. Можуть іноді псувати настрій кисневий датчик і котушка запалювання, сальники і помпа рідини, що охолоджує, але в цілому сервісне обслуговування Тойота Рав не принесе особливих турбот.

Обслуговування Тойоти Короли

Найпопулярніша машина в світі. Автомобільний бестселер, що випускається вже понад півстоліття і змінив на конвеєрі понад десяток поколінь. Автомобіль майже не вбивається – ланцюг ГРМ, іридієві свічки, проста підвіска. Популярність Короли обумовлена ​​тим, що Toyota ніколи не робила свої дешеві автомобілі менш надійними, ніж дорогі.

Обслуговування Тойота Камрі

Представницький (або сімейний) седан від Toyota полюбився багатьом. При придбанні нового автомобіля рекомендується проводити його огляд при пробігу 1000-1500 км. Це так зване «нульове техобслуговування», а далі все як у людей – одне обслуговування на рік або раз на 10 000 кілометрів (дивлячись, що настає швидше). У Camri виробником закладено величезний ресурс, тому навіть сервісне обслуговування Toyota на 100 000 км зазвичай проходить без проблем для власника.

Обслуговування Тойота Ленд Крузер - обслуговування Тойота Прадо

Через більшу технічну складність, ТО позашляховиків зазвичай витратніше, ніж у легкових авто. Звертаючись до «Platinum service», ви можете не боятися – ми не станемо вас засмучувати високими цінами на поточний ремонт чи заміну зношених деталей. Тим більше легендарні повнопривідники Toyota не тільки комфортні як бізнес-автомобілі, а й надійні як танки.

Обслуговування Тойоти Ауріс

Як і інші автомобілі цього японського бренду дуже надійний. У мережі можна легко знайти відгуки типу: «За вісім років експлуатації автомобіля не виникло жодної неполадки!! Тільки під час заміни колодок майстер чомусь не встановив на належне місце пильовик ручного гальма поряд із супортом, через що через два місяці довелося міняти трос ручника». Щоб не псувати легендарну надійність неправильним техобслуговуванням, звертайтеся до тих, хто може відповідати за свою роботу і має необхідні ресурси та досвід. Не кожний Тойота-сервіс має право себе ним називати.

 Записатися в автосервіс 

Чому люди, котрі прийшли до нас один раз, стають постійними клієнтами?

Майстри «Platinum service» не раз доводили свій високий професіоналізм, проводячи найскладніші технологічні операції з ремонту найсучасніших автомобілів. Однак звичайному клієнту, як правило, невтямки, скільки технологічних операцій довелося проводити для відновлення систем високофорсованого двигуна його «залізного коня». Тому вкажемо кілька простих причин приїжджати саме до нас:

  • ми розташовані лише за десять хвилин їзди від центру міста Дніпро;
  • у нашому сервісі встановлена ​​лінія найсучаснішого обладнання;
  • наші співробітники постійно проходять спеціалізовані курси та вдосконалюють свої навички;
  • ми надаємо широкий спектр послуг;
  • у сервісі діє гнучка система знижок та індивідуальна дисконтна система.

А ще, ремонт та обслуговування Toyota – це те, що ми вміємо, практикуємо та любимо!