Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт вихлопної системи

vyhlopВихлопна система автомобіля розробляється таким чином, щоб якомога легше відводити від двигуна вихлопні гази та очищати їх від шкідливих речовин (це на сучасних автомобілях із системами каталізаторів), а також зменшувати загальний шум. Складних рухомих механізмів у системі вихлопу немає, але вона все ж таки може зіпсувати настрій навіть досвідченому автомобілісту. Де краще здійснити ремонт вихлопної системи в Дніпрі? Якою має бути ціна на заміну вихлопної труби? Як проводиться діагностика та ремонт вихлопної системи?

Що може статися з вихлопною і наскільки це критично?

Головна ознака несправності – підвищення гучності звуку. Автомобіль починає гарчати так, що відразу звертає на себе увагу в потоці, а в його салоні може з'явитися неприємний запах відпрацьованих газів і бензину, що згорів - це показники того, що глушник авто прогорів або проіржавів, і йому необхідний ремонт.

Основною причиною поломки глушника можуть бути його механічні ушкодження (зазвичай резонатор - це нижня точка автомобіля, тому він часто ушкоджується при проїзді дорожніх нерівностей), також у поломці винний солідний вік автомобіля. У цьому випадку корозія резонатора зовні, і високі температури всередині, призводять до того, що його порушується герметичність, і вихлопні гази разом зі звуком мотора починають прориватися назовні.

Ще одна проблема, яка пов'язана з вихлопною системою, це неполадки у системі допалювання вихлопних газів. При їх виникненні автомобіль взагалі може не завестися, а допомогти автовласнику можна лише за наявності сучасних засобів діагностики та ремонту (які звичайно є в розпорядженні майстрів СТО «Platinum service»).

 Записатися в автосервіс 

Як ремонтується вихлопна система?

Ремонт вихлопної нормальні СТО проводять рідко, віддаючи перевагу повній або частковій заміні. Навіть ті майстри, які зазвичай не проти діагностувати дрібні недоліки в основних вузлах автомобіля, а потім ретельно виправляти їх, систему вихлопу радять міняти, а не ремонтувати. Як варіант, у нашому сервісі Вам можуть провести ремонт гофри вихлопної труби, а займатися зварюванням резонатора – це непрактичне витрачання фінансових коштів клієнта, оскільки такого ремонту вистачає ненадовго.

Тим більше на нашому сервісі не проводиться «ремонт вихлопної системи без зварювання», заснований на використанні епоксидних смол для закладання отворів – це доречно для найнижчих гаражних сервісів, там ціна на ремонт вихлопної системи буде звичайно нижчою, ніж ціна на заміну вихлопної труби. Однак через невеликий проміжок часу проблеми із глушником виникнуть знову.

Керуючись своїм багаторічним досвідом, ми можемо твердо рекомендувати у разі виходу глушника з ладу міняти його на новий. Заміна вихлопної системи (часткова чи повна) буде набагато вигіднішою для автовласника, ніж її реставрація та відновлення до заводських параметрів.

Послуги СТО PLATINUM SERVICE

Ціни на ремонт вихлопної системи в Києві можуть пропонуватися на різному рівні в різних сервісах. СТО повного циклу «Platinum service» на загальному фоні не виглядає найдешевшим, зате ми пропонуємо оптимальне співвідношення вартості та якості своїх послуг. Тільки на цьому сервісі Ви можете провести відновлення всіх агрегатів та вузлів свого авто до «конвеєрного» стану.

Ми пропонуємо:

  • повне технічне обслуговування більшості автомобільних марок (заміна гальмівних колодок, заміна моторного масла, заміна масла КПП і т.д.);
  • ремонт ходової та трансмісії (ремонт КПП, ремонт інжектора, розвал-сходження і т.д.);
  • установку додаткового обладнання (автосигналізації, шумоізоляції, ксенону і т.д.).

Тому, якщо Вам потрібна швидка та якісна заміна вихлопної труби на СТО у Дніпрі, або складніший ремонт автомобіля, звертайтесь до нас, ми чекаємо на Вас за адресою: Дніпро, вул. Лазаряна, 3.

 Записатися в автосервіс