Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Ремонт генератора автомобіля

avtomobilnyj-generatorЯкщо виникають негаразди з електронікою автомобіля, насамперед варто перевірити його генератор. Добре, що проблеми цього вузла можна виявити, заміривши за допомогою тестера рівень напруги, який він подає в бортову мережу. Іноді поломки генератора помітні за зовнішніми ознаками – його видає шум підшипника. Куди звернутися, щоб провести ремонт генератора у Дніпрі (Дніпропетровську)? Яка ціна на ремонт генератора? Наскільки складний та тривалий цей процес?

Що може зламатися у генераторі?

Генератор автомобіля – складний вузол, відповідальний за перетворення механічної енергії обертання валу на електричну. Від нього залежить успішне функціонування бортової мережі та заряджання акумуляторних батарей. Незважаючи на те, що виявити поломку генератора дуже просто, зрозуміти, яка саме деталь у нього занудилася, під силу не кожному.

Професійні майстри виявлення поломки можуть скористатися і осцилографом (з його допомогою перевіряють реле-регулятор), і навіть стетоскопом (їм працівник сервісу слухає, чи не перевищують підшипники межу допустимого шуму, що свідчить про їх знос). Окрім згаданих реле та підшипників, часто виходять з ладу щітки, у цьому випадку ремонт генератора авто полягає у заміні цих деталей. Може розтягуватися і прослизати ремінь, деренчити обгінна муфта, можуть зноситися шків, зруйнуватися колектор.

Сучасні генератори автомобілів мають настільки складний пристрій, що багато автосервісів воліють не возитися з їх діагностикою та ремонтом, а відразу відправляють в брухт і замовляють нові. У «Platinum service» спеціалісти за бажанням клієнта можуть провести і ремонт генератора з перевіркою його роботи на фірмовому стендовому обладнанні.

У деяких випадках це може значно заощадити фінансові кошти тієї людини, яка звернулася до нас за допомогою. Крім того, ми можемо, за бажанням клієнта, проводити заміну непрацюючих деталей генераторів на неоригінальні запчастини (але при цьому хорошої якості), що не може робити жоден офіційний техсервіс, що також значно економить кошти замовника.

Що ми можемо запропонувати на ремонт?

Хотілося б сказати, що ми займаємося ремонтом, технічним обслуговуванням, діагностикою та евакуацією автомобілів. Ремонт КПП, розвал-сходження, шиномонтаж коліс – ось профіль нашого сервісу. Ремонт бензинового генератора, ремонт дизель генератора, ремонт газового генератора домашнього використання – не наш профіль.

Для відновлення автомобільного генератора ми пропонуємо:

  • ремонт якоря генератора;
  • ремонт обмотки генератора;
  • ремонт статора генератора;
  • ремонт ременя генератора.

Також у сервісному центрі проводиться заміна ременя генератора, заміна щіток генератора, заміна підшипників генератора, заміна муфти обгінної генератора. Під час виконання робіт майстер тестує всі системи вузла, а не тільки ті, які в першу чергу потребують ремонту. Після всіх маніпуляцій проводиться перевірка роботи генератора на стендовому устаткуванні, і тільки потім слід установити його на місце в підкапотному просторі Вашого авто. У результаті після відвідування «Platinum service» клієнт отримує вузол, за своїми параметрами практично не відрізняється від нового.

Причини звернутися до PLATINUM SERVICE

Ми розташовані за десять хвилин їзди від центру міста Дніпро (вул. Лазаряна, 3), крім того, у нас є послуга цілодобової евакуації зламаного автомобіля. На нашому сервісі працює лінія найсучаснішого діагностичного та ремонтного обладнання та програмного забезпечення, тому майстри «Platinum service» можуть виконувати ремонт автомобілів не тільки бюджетного та сімейного рівня, але також бізнес та преміум класу. «Platinum service» не вважається дешевим сервісом, але ми утримуємо вартість робіт на демократичному рівні і використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 Записатися в автосервіс 

Завдяки системі знижок, відновлювальні роботи будь-якого автомобільного вузла, як і ремонт генератора, ціни нашого сервісу здатні приємно здивувати. Кінцева сума зрештою залежатиме від того, які деталі довелося замінити, але лояльна цінова політика нашого сервісу – одна з причин того, що навіть наші випадкові відвідувачі стають постійними клієнтами.