Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Встановлення аудіосистеми

Штатна «музика» більшості автомобілів (якщо не брати до уваги преміум- і бізнес-клас) є похмурою за своїми характеристиками магнітолу, плюс 4-6 динаміків, достатніх для того, щоб заглушувати шум з-під коліс, але не більше. Тому ті автовласники, яким важлива якість звучання, рано чи пізно замислюються про те, щоб змінити заводський звук на щось найкраще. Встановлення акустики в авто – це одна із послуг нашого автосервісу. Давайте розповімо, що ми можемо запропонувати своїм клієнтам у цьому сегменті.

Як правильно вибрати та з чого починати?

Відразу пояснимо, як ми працюємо – ремонт та встановлення аудіосистеми авто у Дніпрі на нашій станції проходить наступним чином: Ви можете придбати всі елементи акустичної системи особисто, а ми проведемо їх інтеграцію, або, якщо у Вас немає часу, необхідні компоненти може закупити наш сервіс .

Найголовніше, клієнту необхідно визначитися, до якого класу належатиме акустика, від цього безпосередньо залежатиме ціна установки аудіосистеми. Усього можна виділити чотири класи автоакустики:

 • найпростіша система;
 • система середнього рівня;
 • система високого рівня;
 • система змагального класу.

Технологічно установка аудіосистеми в авто залежатиме саме від приналежності її до одного з кластерів. Тому розповімо про кожен із них окремо.

Найпростіша аудіосистема бюджетного рівня

Найпростіша аудіосистема для авто є комплектом з магнітоли початкового рівня і 4-х динаміків. У задню полицю зазвичай вбудовуються низькочастотні «лопухи», а передні двері середньочастотники. При найкращих налаштуваннях та правильному встановленні це дозволяє отримати якість звучання в автомобілі на рівні середнього «музичного центру». Установка подібної системи не займає багато часу, але виправдана вона тільки в тому випадку, якщо автовласнику якість звуку не дуже важлива (наприклад, в автомобілі раніше взагалі не було магнітоли, або вона вийшла з ладу).

Хоча б відзначити, що навіть якщо в цьому випадку установка аудіосистеми в автомобіль проведена за всіма правилами, то можна досягти рівня звучання краще, ніж на серійній акустиці бюджетного автомобіля. Не варто очікувати, що відтворюватимуться глибокі баси та чисті високі частоти, але при помірній гучності якість звуку влаштовуватиме невибагливого автовласника. Знову ж таки, тут є кілька тонкощів, наприклад, дорогі динаміки, встановлені в штатні місця на дверях, гратимуть гірше, ніж динаміки вдвічі дешевше, але встановлені через дерев'яні кільця з шумоізоляцією.

Аудіосистема середнього рівня

Така автоакустика зазвичай складається з трьох-чотирьох пар динаміків та гарної магнітоли, іноді з окремим підсилювачем, іноді з сабвуфером – все залежить від бажання господаря автомобіля. Можна буде поставити автомагнітолу, підсилювач, чотири пари динаміків та сабвуфер, але всі компоненти будуть найбюджетнішими. Або обійтися однією гарною магнітолою та трьома парами динаміків. В останньому випадку можна буде говорити не так про гучність звуку, як про його якість (якщо Ви не знали - гучність звуку, і його якість, не перетинаються в жодній точці).

Коли потрібне встановлення аудіосистеми в машину, ми рекомендуємо орієнтуватися саме на середній рівень. Якщо така акустика встановлена ​​з дотриманням усіх технологічних вимог, вона реально дозволить насолоджуватися звучанням та отримувати задоволення від музики. Однак усі роботи щодо її інтеграції краще довірити професіоналам. Нехай тут не так багато компонентів, ще немає звукових процесорів, а якщо присутній сабвуфер, то він активного типу (з підсилювачем у корпусі) і теж не доставляє складнощів в установці, але жорсткість кріплення динаміків, вибір перерізу проводів, і налаштування самої системи реально впливати на звук.

Автомобільна акустична система високого рівня

На цьому рівні встановлення звуку в машину відбувається при постійній взаємодії господаря автомобіля та майстрів, які виконують роботу. Перед тим як ставити якісний звук в авто, необхідно провести роботи з шумоізоляції та віброзахисту. Кількість динаміків у системі такого рівня може становити 8-12 прим. і більше плюс сабвуфер.

Ось приклад вирішення акустики такого типу:

 • головний пристрій зі звуковим процесором та кросовером (пристроєм для поділу високих та низьких частот) + окремий підсилювач;
 • передні двері – по 2 динаміки у кожній;
 • задні двері – по двосмуговому середньорозмірнику у кожних дверях;
 • двері (полиця) багажника – два низькочастотники;
 • панель приладів – два високочастотні динаміки;
 • сабвуфер пасивного типу (установка сабвуферу проводиться також у нашому сервісі).

Динаміки зазвичай встановлюються на спеціальні подіуми, розраховуються діаметри та матеріал дротів. Дуже тішить те, що така спеціалізована установка автозвуку в Дніпрі стає все більш затребуваною. Отже люди починають цінувати хорошу музику.

Система змагального класу

Такий звук будується ще більш щільному співробітництві з клієнтом, ніж високорівнева акустика. Причому якщо автовласник дійшов до цього рівня, то він, як правило, вже чудово розуміється на всіх тонкощах інтеграції. Тому такий проект звіряється автовласником на кожному етапі реалізації.

Як встановлюють акустику у PLATINUM SERVICE?

Їздити, брязкаючи багажником від зайвого басу і блимаючи фарами від просадок напруги в бортовій мережі - ось що може Вас чекати, якщо установка автоакустики була проведена фахівцем. Якщо всі компоненти Вашої акустичної системи вже є в наявності та за своїми характеристиками підходять один до одного (іноді можуть виникати проблеми несумісності, але це велика рідкість), то наша установка автозвуку на СТО у Дніпрі проводиться під керівництвом наступних правил:

 • по проводці - кабелі живлення укладаються тільки в гофрі на максимальному віддаленні від акустичних проводів (при близькому знаходженні вони можуть створювати перешкоди та шуми);
 • по установці динаміків, як говорилося, добре встановлений дешевий динамік звучить краще, ніж погано встановлений дорогий, тому жорсткість, герметичність і правильний напрямок гучномовців – це найкращі друзі наших майстрів;
 • міжблочна проводка та акустичні кабелі – якість цих елементів може впливати на звук так само як і якість динаміків, тому до їх вибору (матеріал і перетин) ми ставимося дуже і дуже серйозно.

Наші фахівці отримують максимум з будь-якої аудіосистеми, тому, якщо ви довірили її встановлення майстрам «Platinum service», то не дивуйтеся тому, що в першу ж поїздку у вас виникне відчуття присутності на справжньому концерті з повним зануренням у глибокий і м'який звук.

Підсумки

Якщо установка найпростішої аудіосистеми не вимагає багато сил і праці, то якісна акустика вимагає від установника хороших знань не тільки з електрики, але і акустики.

Установка автозвуку в Дніпропетровську на належному рівні проводиться лише в кількох точках, і ми одна з них. Якщо ви хочете відчувати задоволення від прослуховування музики у своєму автомобілі, то звертайтеся до «Platinum service», ми на Вас вже чекаємо.

 Записатися в автосервіс