Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Техобслуговування та ремонт NISSAN

nissan_logoКомпанія «Нісан» входить до десятки найбільших автовиробників з обсягом виробництва близько трьох мільйонів автомобілів за рік. В Україні цю марку добре знають та люблять. Практично будь-який Ніссан дуже демократичний, надійний та зручний в експлуатації. Багато автомобілів цього концерну з часом стають для власників затишними, як домашні капці.

У свій час Ніссан тримав найвищий відсоток покупців - постійних прихильників марки. Щоб забезпечувати такі показники, автомобілі повинні бути насамперед надійними та передбачуваними, і корпорація з цим не має жодних проблем.

Однак поки що не винайдено вічний автомобіль, який не потребує обслуговування. І саме автосервіс повного циклу «Platinum service» проводить ремонт і техобслуговування Ніссан всього модельного ряду: від малолітражок до повнорозмірних позашляховиків.

Особливості експлуатації, ремонту та обслуговування популярних моделей

Варто одразу зауважити, що ми не є офіційним сервісом компанії Nissan, і саме тому утримуємо демократичний рівень цін на послуги. Техобслуговування Нісан у офіційного дилера буде дорожчим, і займе більше часу, а «Platinum service» може виконувати ту ж роботу, виконуючи приписи самого автовиробника. Але орієнтуємося ми насамперед на потреби та можливості нашого клієнта, а не на офіційний регламент. Взагалі вартість обслуговування Ніссан приблизно дорівнює вартості обслуговування автомобілів інших японських корпорацій, таких як Міцубісі або Тойота.

Особливості роботи з популярними моделями Nissan

Техобслуговування Ніссан Кашкай

Невеликий кросовер Nissan Qashqai почали виробляти ще 2007 року, і він щільно сподобався нашій країні. Заміну витратних запчастин на Ніссан Кашкай слід проводити через 15 000 кілометрів пробігу або один раз на рік. Ми рекомендуємо зменшити його до 10000км – це стане запорукою безпроблемної експлуатації. Особливу увагу слід звертати на повітряний фільтр двигуна, салонний фільтр і рівень масла, але в цілому обслуговування Ніссан Кашкай не обтяжливе ні для його власника, ні для працівників СТО (якщо вони мають належний досвід та обладнання).

Техобслуговування Ніссан Х-трейл

Згідно з паспортом, регламентні роботи для цього «паркетника» включають кілька десятків обов'язкових операцій, із заміною ряду комплектуючих на певному терміні служби. Але хотілося б сказати, що зазвичай Х-трейл без особливих проблем витримує інтенсивну експлуатацію, і навіть обслуговування Ніссан Х-трейл на ТО №8 може проходити для господаря цілком безболісно.

Обслуговування Ніссан Альмера

Дуже продумана машинка для тривалої та безпроблемної експлуатації. Обслуговується один раз на 15 000 км. Мотор відрізняється підвищеною надійністю і добре «перетравлює» 92-ий бензин. Привід газорозподільного механізму забезпечується ланцюгом із терміном служби до 300 000 км.

Обслуговування Нісан Тіда

Виробництво Nissan Tiida почалося 2004р. Привід ГРМ цього авто здійснюється ланцюгом з солідним ресурсом. Сюрпризи зрідка подає лише навісне обладнання. При великих пробігах може виходити з ладу шків генератора. Вікові автомобілі видають неприємні звуки при повороті ключа в замку, їх джерело - це реле стартера, що втягує. Якщо вчасно звернутися до нас на технічне обслуговування Нісан, і майстри просто оновлять мастило, то можна буде обійтися без дорогої заміни цього реле (а офіційний дилер разом з реле може вимагати замінити весь стартер повністю).

Обслуговування Ніссан Мікра

Ця мешканка мегаполісів не дуже популярна в нашій країні, а шкода – Ніссан Мікра зручна та невибаглива у повсякденній експлуатації, плюс відносно недорога у ремонті та обслуговуванні. Міський автомобільчик перейняв найкращі особливості своїх старших братів та сестер:

  • привід ГРМ ланцюгом;
  • живучі КПП (як ручна, і автомат);
  • міцна підвіска.

 Записатися в автосервіс 

Обслуговування Nissan Micra зазвичай не дає неприємних сюрпризів.

Як бачите, більшість автомобілів марки витривалі та невибагливі, проте забувати про їх своєчасне ТО все ж таки не варто. Чим суворіше ви стежите за машиною, тим дешевше виходитиме вартість обслуговування Nissan.

Чому слід звертатися до нашого сервісу?

Автосервіс повного циклу «Platinum service» працює тривалий час і отримав репутацію одного з небагатьох, де відповідають за те, що роблять. Наші лінії обладнання та програмне забезпечення не поступляться найбільшим офіційним дилерам Ніссан, а наші майстри мають достатній досвід виконання всіх приписів автовиробника, що стосуються того, як проводиться техобслуговування автомобіля Ніссан будь-якої моделі.