Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна олії КПП

Технічне обслуговування автомобіля включає кілька різних етапів, і заміна олії в КПП є важливою його складовою. Коробка передач безпосередньо впливає на механізми автомобіля, що робить її поломку вкрай небажаною. СТО «Platinum service» виконає роботи з обслуговування автомобіля недорого та гарантує їх якість. Незалежно від моделі заміна олії в коробці рекомендується як для механіки, так і для пристроїв з автоматичним режимом роботи.

Функціональність механізму коробки

Наявність масла в КПП забезпечує створення найтоншої масляної плівки, яка не допускає зносу деталей, що рухаються. За рахунок зниження тертя навіть інтенсивна експлуатація автомобіля не призводить до поломок механізму перемикання передач. Але навіть при циркуляції в закритій системі буде потрібна заміна олії в МКПП чи автоматиці. Згодом якість змащувальної рідини знижується, що може призвести до спрацьовування деталей, що знаходяться в ній.

Заміна олії в коробці автомат або механіці буде чудовим рішенням для продовження терміну її експлуатації. СТО «Platinum service» виконує таке обслуговування для автомобілів іноземного виробництва всіх марок, незалежно від року випуску. Заміна мастила трансмісії – необхідний захід, який запобігатиме перегріву та стирання механізмів, що у свою чергу призведе до необхідності ремонту КПП. Звернення в сервіс для заміни олії буде потрібно при:

  • появі запаху перепаленого масла;
  • невідомий точний термін експлуатації машини;
  • перемикання передач ривками;
  • сліди витоку мастила трансмісії;
  • експлуатації автомобіля у складних умовах.

Особливості механіки (МКПП)

Періодична заміна олії КПП (механіка) рекомендується всіма виробниками авто та дозволяє збільшити експлуатаційний ресурс. Обслуговування механіки не викликає складнощів та проводиться через спеціальну пробку. У більшості моделей зливний отвір використовують і для контрольних вимірювань рівня масла. Трансмісійне мастило забезпечує гарне ковзання підшипників, шестерень та інших механізмів.

У СТО «Platinum service» ціна на заміну масла в МКПП лояльна і по кишені більшості водіїв. При необхідності ми виконаємо діагностику трансмісії або її ремонт. Обслуговування механічної КПП рекомендується проводити під час пробігу понад 60 тис. км. За складних умов експлуатації терміни скорочуються та визначаються виникненням сторонніх шумів чи наявністю фізичних неполадок.

Особливості автоматики (АКПП)

Заміна олії КПП (автомат) залежить від конкретного виробника та марки авто. Механізм цієї коробки набагато складніше механіки і вимагає більш дбайливого відношення. Олія в АКПП не тільки змащує деталі, але і служить рідиною, що охолоджує. Його кількість має бути незмінною протягом усього періоду експлуатації, що дозволяє підтримувати необхідний рівень гідравлічного тиску. Для обслуговування таких систем може виконуватися повна заміна олії в АКПП або її часткове оновлення.

Деякі виробники не повідомляють про необхідність обслуговування автоматичної коробки передач. Але слід знати, що такі умови діють лише на період гарантійного обслуговування авто. Ціна на заміну масла в АКПП, хоч і трохи вища за механіку, перебувають на прийнятному рівні. Сервіс «Platinum service» працює з автоматикою будь-якого типу, незалежно від варіантів її виконання. У нас виконується заміна олії в АКПП апаратом, що дозволяє відновити функціональність усіх механізмів коробки.

 Записатися в автосервіс 

Професійна заміна олії в коробці перемикання швидкостей

Самостійне обслуговування коробки вимагає знань і практичних навичок. Ціна на заміну олії в КПП включає повний комплекс робіт з обслуговування трансмісії. При зливі відпрацювання необхідне чищення піддону картера, що важко виконати в умовах гаража або погано оснащеної майстерні. Крім того, деякі види автоматів вимагають великовузлового розбирання. Слід знати, що виконувати такі роботи, не маючи відповідного обладнання, буде важко.

Прийнятна ціна роботи заміни олії в АКПП у нашому СТО буде не єдиним найкращим рішенням для продовження терміну служби трансмісії. Звернувшись до «Platinum service», клієнт може бути впевнений, що його машина отримає якісне технічне обслуговування. Заміна мастила в механічній коробці або автоматі виконується професійним персоналом з багаторічним досвідом роботи.