Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна гальмівної рідини

Роль гальмівної системи автомобіля важко переоцінити. Регулювання швидкості, зупинка авто, безпека руху – головні її функції, і будь-які порушення у роботі цієї системи неприпустимі. Для підтримки її у справному стані потрібне регулярне технічне обслуговування.

Заміна гальмівної рідини, проведена в СТО "Platinum service", забезпечить безвідмовну роботу гальмівних колодок - швидку зупинку автомобіля навіть в аварійній ситуації. Якісне виконання таких робіт дозволить не сумніватися, що гальмівний шлях автомобіля буде оптимальним за будь-яких показань спідометра.

 Записатися в автосервіс 

Призначення гальмівної рідини

Гальмівна система автомобіля працює за принципом гідравліки та потребує регулярного обслуговування. При натисканні на педаль гальма відбувається стиск робочої рідини, яка потім притискає гальмівні колодки, тим самим зупиняючи рух коліс. Така система, незважаючи на простоту виконання, вимоглива до складу гальмівної рідини. Зміна її характеристик призведе до утруднення зупинки автомобіля та негативного позначиться на експлуатації всього транспортного засобу.

Під час продажу нового автомобіля виробник регламентує час проведення обслуговування основних вузлів. Зазвичай такі терміни мають періодичність 2-3 роки або 40 тис. км пробігу. Невисока ціна на заміну гальмівної рідини в «Platinum service» робить таку процедуру доступною для будь-якого автовласника. Крім того, зневага цих норм може мати вкрай негативні наслідки. У цьому випадку зупинка автомобіля відбуватиметься дуже повільно, що може спричинити ДТП. Відпрацьована гальмівна рідина стає непридатною для використання.

Обслуговування гальмівної системи авто

Заміна гальмівної рідини в автосервісі можлива для транспортних засобів всіх моделей. Груба помилка буде замість оновлення всього робочого складу обмежиться тільки доливання її до необхідного об'єму. У процесі експлуатації гальмівну рідину потрапляє вода, яка критично змінює її характеристики. Зменшення температури кипіння ускладнює процес гальмування та робить його небезпечним.

Невисока вартість заміни гальмівної рідини дозволить замовити такі послуги, не обмежуючи свій бюджет. За необхідності наші фахівці виконають діагностику трансмісії або іншого обладнання. Своєчасна заміна робочої рідини в гальмівній системі забезпечить низку таких переваг:

  • скорочення довжини гальмівного шляху автомобіля;
  • збільшення чутливості спрацьовування педалі гальма;
  • передбачувана поведінка автомобіля при екстреному гальмуванні;
  • ефективне гальмування при швидкісному режимі руху автомобіля.

 Записатися в автосервіс 

Як визначити необхідність заміни?

Крім тимчасового інтервалу, зробити заміну гальмівної рідини слід і при її замутнінні або підвищеному вмісті вологи. Якщо ступінь прозорості можна визначити візуально, то виявлення вологи потрібен спеціальний тестер. Для такої діагностики в СТО «Platinum service» використовують високоточні прилади, які безпомилково визначать необхідність заміни.

Обслуговування автомобіля в нашій майстерні дозволить виявити та виправити найменші неполадки у його роботі. Заміна гальмівної рідини в Дніпрі в «Platinum service» не займе багато часу і проводиться протягом декількох годин. При необхідності наші майстри виконають шиномонтаж або проведуть техобслуговування двигуна. Усі роботи проводяться згідно з інструкціями виробника з використанням рекомендованих рідин.