Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Автоелектрик

Послуги автоелектрика від «Platinum service» - це усунення будь-яких неполадок в електромережі автомобіля, а також професійні послуги встановлення аудіосистеми, сигналізації, парктроніка та ін.

Навіть незначні збої електроустаткування здатні створити багато неприємностей автовласнику. Досвідчений автоелектрик у Дніпрі від нашого центру допоможе заощадити ваш час та кошти. Електроніка автомобіля стає складніше з кожним роком, і для виявлення та усунення несправностей не варто шукати простих рішень. Автоелектрик в СТО «Platinum service» проведе діагностику авто і якісно виправить всі проблеми, що виникли.

Причини поломки електроніки в автомобілі

Ремонт електрики автомобіля важко уявити без сучасного діагностичного обладнання. Електричні ланцюги у машині можна порівняти з нервовою системою людини. Навіть найменші проблеми можуть призвести до відмови обладнання або його поломки. Хороший автоелектрик, справжній професіонал своєї справи, якісно продіагностує за допомогою комп'ютера та спеціальних приладів автомобіль та швидко усуне несправність.

Автоелектрик буде необхідний навіть при дбайливому ставленні до машини. Ризик отримати дефект у роботі електричних систем ТС великий за таких факторів:

 • встановлення автосигналізації некваліфікованими майстрами;
 • вчасно не діагностований заводський шлюб;
 • тривала неправильна експлуатація ТЗ;
 • неакуратна їзда.

Електрик авто допоможе вирішити проблеми, що виникли і усуне збої: пошкодження електроланцюга, що вийшов з ладу генератор або освітлювальні прилади можна швидко відновити, якщо звернеться за допомогою в «Platinum service». Автоелектрик машини є спеціалістом з достатньою кваліфікацією для такого роду робіт.

Важливість своєчасної діагностики

Перевірити автоелектрику варто навіть за незначних збоїв. Система вимагає стабільної напруги та чутлива до його перепадів. У процесі експлуатації транспортного засобу виникає чимало ситуацій, здатних критично вплинути на роботу електроприладів і цілісність проводки. Якщо вам потрібен автоелектрик для профілактичної перевірки чи ремонту, ми будемо раді допомогти вам!

Викликати автоелектрика обійдеться набагато дешевше, ніж спробувати самостійно усунути проблему. Досвідчений фахівець перевірить усі ланцюги та вкаже точну причину несправності. У нашому центрі діагностика та ремонт електрики автомобіля обійдеться недорого, а у купівлі непотрібних деталей та запчастин не буде потреби. Для виявлення поломок проводиться комп'ютерна діагностика, що гарантує точність результату.

Як проводиться діагностика автомобіля?

remont-elektrooborudovaniyaРемонт електрики авто вимагає наявності дорогого обладнання, яке є лише у великих СТО. У ремонтних майстернях «Platinum service» для пошуку несправностей використовується сканер, яким зчитують код несправності. У цьому випадку помилка виводиться на екран приладу, що дозволяє визначити характер та місце ремонту. При поломці стартера використовується візуальна методика, що дає не менш точний результат.

При таких поломках розбирання вузлів машини не завжди є обов'язковим. Іноді потрібно лише мінімальне втручання автоелектрика, контакти зачистити чи поправити проводку обійдеться зовсім недорого. Але навіть у цьому випадку не варто ризикувати та діяти самостійно. Звернувшись до нас, виконаний ремонт гарантує надійну роботу електросистеми автомобіля.

У процесі експлуатації автомобіля всі його вузли зазнають зношування. Професійний автоелектрик недорого проведе діагностику та знайде несправність. За виконання таких робіт аналізується функціональність наступних систем:

 • акумуляторні батареї;
 • робота приладів освітлення;
 • генератор та стартер машини.

Прийнятні ціни на послуги автоелектрика в «Platinum service» дозволять скористатися нашим обслуговуванням будь-якому водієві. Ми перевіримо всі допоміжні системи і допоможемо з встановленням сигналізації або іншого обладнання. Діагностика електрики авто не займає багато часу, а її результати дадуть відповіді на всі питання, що виникли в коректності роботи автомобіля.

Діагностика автомобіля у PLATINUM SERVICE

Для відновлення колишньої функціональності авто звернення до автосервісу буде найкращим рішенням. Наш автоелектрик допоможе оперативно вирішити проблеми, що виникли. Серед найчастіших поломок варто зазначити такі:

 • погана робота фар та освітлення салону;
 • поломка прикурювача і ланцюгів живлення;
 • порушення функціональності двірників;
 • збої в акустичній системі автомобіля.

 Записатися в автосервіс 

Авто мото електрик «Platinum service» допоможе виконати будь-які роботи з налагодження електромережі. Ціна таких послуг знаходиться на прийнятному рівні, а проведені роботи дозволять відновити встановлене електроустаткування. Автоелектрик від нашої компанії допоможе з підключенням та ремонтом кондиціонера, монтажем відеосистеми, хребцем ланцюга або загальною діагностикою авто. Фахівці автоцентру «Platinum service» допоможуть знайти та виправити будь-які неполадки в найкоротші терміни.