Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна рідини ГПР

Легкість маневрування на дорозі багато в чому залежить від кермового керування. Для полегшення роботи цієї системи використовується гідропідсилювач, який потребує регулярного обслуговування. Завдяки йому поворот керма не вимагає від водія зусиль та відбувається без ривків. У разі неполадок з кермовим керуванням потрібно буде замінити рідину ГУР, яку можна виконати в СТО «Platinum service».

Необхідність обслуговування гідропідсилювача

Механіка рульового колеса є добре налагодженим механізмом управління. Але інтенсивна експлуатація автомобіля, неправильне керування або потрапляння в аварію нерідко призводять до підвищеного навантаження на гідропідсилювач. Сьогодні заміна рідини ГУР у Дніпрі доступна будь-якому водієві. Для виконання такої операції не варто звертатися до сумнівного сервісу. Заміна рідини ГУР в СТО «Platinum service» обійдеться недорого і дозволить повністю відновити функціональність кермової тяги.

Більшість виробників не дають вказівок на якому пробігу рекомендовано замінити масло в гідропідсилювачі керма. Але таке обслуговування необхідне, і обмежується лише доливанням олії в систему буде не найрозумнішою ідеєю. Згодом рідина в гідропідсилювачі темніє і втрачає всі властивості. Просте додавання олії не допоможе вирішити таку проблему та призведе до необхідності дорогого ремонту. Вартість заміни рідини ГУР при зверненні в наш автосервіс буде невисока і набагато вигідніша за ремонт гідропідсилювача.

Важливість заміни гідравлічної рідини

Наявність мастила в гідропідсилювачі необхідне полегшення повороту рульового колеса. Вироблення масла або його витік ускладнить керування автомобілем, причому для виконання повороту доведеться докласти чимало зусиль. Така поломка може спричинити аварію, тому заміна масла в ГУР необхідна для безпечного руху автомобіля. Визначити необхідність в обслуговуванні гідропідсилювача можна за такими факторами:

  • до виконання повороту доводиться докладати зусилля;
  • відбувається зниження керованості автомобілем;
  • при обертанні керма з'являються сторонні шуми;
  • візуальний огляд показав потемніння олії ГУР.

Вироблення або витік гідравлічної рідини може призвести до поломки вузлів гідропідсилювача. У цьому випадку рульова рейка та редуктор зазнають високого навантаження, яке може призвести їх у непридатність. Ціна заміни олії в гідросистемі незрівнянна з вартістю придбання нових деталей, і своєчасне обслуговування ГУР буде найкращим рішенням.

 Записатися в автосервіс 

Заміна олії ГУР в PLATINUM SERVICE

Експлуатація автомобіля призводить до зносу всіх вузлів і кермо не є винятком. Заміна рідини гідропідсилювача в «Platinum service» допоможе збільшити експлуатаційний ресурс автомобіля і зробить водіння безпечнішим. Наші фахівці можуть виконати ремонт ходової або роботи з обслуговування автомобіля. Для заправки механізмів ГУР використовуються лише рідини, рекомендовані виробником.

Роботи з налагодження рульового керування проводяться на спеціальному стенді, що дозволяє виконати повну заміну рідини. Такі операції буде важко провести в гаражі, що робить звернення до нашого СТО вірним рішенням. Заміна рідини в гідропідсилювачі керма, виконана у нас, виключає будь-які недоробки та гарантує повне відновлення кермового керування. При виявленні недоліків в керованості машини наші автомеханіки також зроблять розвал-сходження колес і проведуть комп'ютерну діагностику автомобіля.