Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Заміна гальмівних колодок

Справність гальмівної системи є основним критерієм безпечної експлуатації автомобіля. При виявленні порушень у її роботі потрібно замінити гальмівні колодки, якісно виконати яку можна в СТО «Platinum service». За статистикою близько половини ДТП, що відбуваються, пов'язані з несправністю або поганою роботою гальмівної системи. Враховуючи всі фактори ризику, заміна гальмівних колодок на СТО буде вірним рішенням, яке допоможе мінімізувати негативні наслідки аварії. Таке обслуговування забезпечить ефективну зупинку автомобіля та підвищить його керованість на дорозі.

 Записатися в автосервіс 

Як влаштовані гальмівні колодки

Більшість автомобілів оснащуються дисковими гальмами, що встановлюються на передніх та задніх колесах. На старіших авто застосовуються гальма барабанного типу, обслуговування яких дещо відрізняється. Всі моделі колодок фізично блокують рух коліс, що сприяє їх зносу. Заміна задніх гальмівних колодок, як і передніх, виконується на нашому СТО та дозволяє повністю відновити функціональність гальмівної системи.

Коли потрібно міняти колодки?

Знос гальмівної системи залежить від дорожніх умов та стилю водіння. Складні погодні умови також негативно впливають на їхню працездатність. Заміна передніх і задніх гальмівних колодок проводиться в комплексі з діагностикою всієї гальмівної системи. Виконання таких відповідальних робіт не варто проводити у гаражі. Автосервіс «Platinum service»  виконає всі роботи з обслуговування автомобіля за прийнятною ціною.

Заміна гальмівних колодок рекомендується при пробігу 15-20 тис. км. Але такі вимоги розраховані на експлуатацію автомобіля на гарному дорожньому покритті. Насправді терміни можуть бути скорочені через такі фактори ризику:

  • екстремальне водіння та часті гальмування;
  • відпрацьована робоча рідина у системі;
  • наявність дефектів у механізмі гальм;

Ознаки неполадок гальмівної системи

tormoza1При несправності гальм експлуатацію автомобіля заборонено. Навіть їх часткове пошкодження може стати причиною аварії з летальним кінцем. У цьому випадку буде необхідна заміна гальмівних колодок - ціна за роботу з їх відновлення несумісна з капітальним ремонтом авто і, тим більше, з людським життям. СТО «Platinum service» недорого виконає заміну технічних рідин  і елементів гальмівної системи. Визначити необхідність відвідування автосервісу можна за такими ознаками:

  • зміна реакції механізму гальм на натискання педалі;
  • виникнення вереску та сторонніх шумів при гальмуванні;
  • зниження рівня гальмівної рідини нижче допустимих значень;

 Записатися в автосервіс 

Заміна колодок гальмівної системи у Platinum service

Заміна гальмівних колодок в автосервісі «Platinum service» набагато вигідніше відвідування сумнівних гаражних майстерень. Хоча ціна робіт буде приблизно однакова, СТО пропонує якісніший сервіс. У «Platinum service» додатково перевірять товщину колодок для визначення їхнього зносу, а після їх заміни водій може розраховувати на ефективне гальмування автомобіля в будь-яких умовах. Наші автомеханіки недорого проведуть ремонт інжектора, відновлять ходову частину машини і сідлають балансування коліс. Ми пропонуємо професійний сервіс обслуговування автотранспорту за доступними цінами.