Наша адреса:
Дніпро, вул. Лазаряна, 3
ОБЕРІТЬ МОВУ
з 9:00 до 18:00

Електромобілі BMW: майбутнє за ергономічними електрокарами

Компанія BMW діє стратегічно, далеко заглядаючи наперед. Уважно проаналізувавши останні тенденції на автомобільному ринку, вони дійшли висновку, що автомобілі майбутнього – це не потужні кросовери, а ергономічні електрокари.

Саме так виник новий підрозділ під назвою BMWi, який був створений для виробництва ергономічних та екологічних марок із низькою витратою палива.

Вже 2011 року багато шанувальників німецького бренду стали свідками появи першого електромобіля. Хетчбек BMWi3 поєднав у собі переваги будь-якої моделі BMW та електромобіля. Публіка з ентузіазмом прийняла новинку, тому вона швидко потрапила до масового виробництва. Ця модель стала першою серійною електричною машиною концерну, яка виконана з вуглепластику та не виділяє токсичних речовин в атмосферу.

BMW_i3_Concept_IAA-min

Модель i3 стала настільки популярною, що у 2017 році автовиробник вирішив її оновити. Тому в 2018 році з'явилася динамічніша версія, що отримала приставку s до первісної назви. BMWi3s отримала не лише оновлений дизайн, а й технічну начинку.

3bmwi3s

Якщо ви один із щасливих власників автомобіля BMW і хочете підтримувати всі його робочі характеристики на належному рівні, звертайтеся в автосервіс «PLATINUM SERVICE». Тут працюють професійні автомеханіки, які займаються технічним обслуговуванням, усувають неполадки різного ступеня та загалом пропонують широкий спектр послуг для автомобілів цієї марки.

Майбутнє вже поряд

Автоконцерну BMW вдалося досягти помітних успіхів у сфері виробництва електричного транспорту, і його представники не мають наміру зупинятися на досягнутому. Нині вони радо діляться глобальними планами, розробляючи докладну стратегію до 2025 року.

Якщо все піде за планом, то незабаром ми самі побачимо, як існуючі версії BMW переродяться в електрокари. Буду розроблені також нові моделі. Загалом планується випуск близько дюжини новинок, серед яких будуть присутні гібридні автомобілі та повністю електричні спортивні марки з високою динамікою.

Так, у 2019 році заплановано електрифікацію бренду Mini. Ще через рік відбудеться дебют повністю електричного BMWX3 – модель, яка сьогодні користується величезною популярністю у всьому світі. Починаючи з 2021 року процес електрифікації піде набагато інтенсивніше. У цей час має вийти новий електрокар iNext, за яким з'явиться ще дев'ять нових електромобілів.

newplacement-2018-bmw-x3-30i-xdrive

Всі ці моделі будуть укомплектовані продуктивними акумуляторами з великим запасом ходу. Вони зможуть швидко розвивати швидкість і не постійно вимагатимуть підзарядки.

Потужність та краса

Розробка ємної батареї - головна проблема, з якою доводиться стикатися розробникам електромобілів. У цьому питанні першопрохідником став бренд Tesla, який створив високу конкуренцію на ринку. BMW планує обійти свого опонента, тож вже сьогодні працює над створенням модульної силової установки нового покоління.

Інноваційна розробка включає не лише акумулятор підвищеної ємності, а й електричний двигун із економічним споживанням енергії. Вона також буде універсальною і зможе легко поєднуватися з електромобілями чи гібридами. Крім того, нова силова установка підійде для переднього, заднього чи повного приводу.

У найближчому майбутньому електричні автомобілі BMW зможуть долати близько 700 км. шляху, не вимагаючи підзарядки, що стане великим прогресом. Але з кожним роком ця цифра тільки збільшуватиметься, роблячи сегмент електрокарів привабливою пропозицією для інвестицій.

Чи варто переходити на нові електрокари?

Існує безліч причин переходу на електротранспорт:

  • у світі немає великих запасів нафти, зате електроенергії виробляється надміру;
  • електричне паливо коштує дешевше, а на багатьох станціях заряджання машини можна зарядити безкоштовно;
  • покупка електромобілів швидше окупається.

З технічної точки зору електродвигуни мають великі переваги в порівнянні з бензиновими аналогами. Загалом електрокари набагато безпечніші, мають високий ККД і дарують незабутні відчуття під час поїздки. На сегмент електротранспорту покладають великі перспективи розвитку.

Нині багато країн оцінили переваги електромобілів, стимулюючи автовласників до їхньої купівлі. Деякі з них мають намір повністю відмовитися від ДВС вже до 2020 року.

Бензинові моделі швидко застарівають та не відповідають сучасним екологічним вимогам, тому є сенс звернути увагу на транспорт із нульовим викидом. Проте українцям не варто поспішати, оскільки електрифікація автомобілів вводитиметься поступово. Це означає, що ще є шанс дочекатися, коли нова технологія стане доступнішою.